امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۶۴۱۶
گزارشگر : ۸۵

اجرای طرح جذب نذورات قربانی توسط کمیته امداد خراسان رضوی در 292 پایگاه

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۱۱

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با عید قربان نذورات نقدی و غیرنقدی نیکوکاران جمع آوری و در اسرع وقت در قالب بسته معیشتی بین نیازمندان همان محل توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حسین گیلاسی پیشاپیش عید قربان و آغاز دهه ولایت و امامت را تبریک گفت و افزود: این نهاد با توجه به شرایط اقتصادی موجود و با هدف تامین گوشت جهت توزیع میان خانواده های نیازمند برنامه ریزی نموده است.
وی با اعلام اینکه کمک های مردمی در قالب دام زنده، گوشت قربانی ، وجوه نقدی و... جمع آوری می شود ، افزود: افرد نیکوکار می توانند به هر میزانی که تمایل دارند در طرح نذر قربانی مشارکت داشته باشند.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی با بیان اینکه 292 پایگاه این نهاد و مراکز نیکوکاری در روز عید قربان به منظور جمع آوری نذورات نقدی و غیر نقدی نیکوکاران دایر می باشد، ادامه داد: فعالیت پایگاه های این نهاد علاوه بر دفاتر کمیته امداد و کشتارگاه ها، در مراکز نیکوکاری از روز قبل از عید قربان شروع می شود و تا پایان روز عید ادامه خواهد داشت.
گیلاسی گفت: شیوه های نوین در جذب مشارکت های مردمی و پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد (بخش کمک‌های نقدی-نذر قربانی) به آدرس emdad.ir  فراهم است.
وی یادآور شد: نیکوکاران علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و کشتارگاه ها برای اهدای کمک ، می توانند جهت واریز وجوه نقدی با شماره گیری کد #  ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * یا شماره کارت ۱۱۱۱ – ۹۹۵۱ – ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷  و شماره حساب 0105224406000 با شناسه واریز 29624 اقدام کنند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید