امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۳
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۶۴۱۳
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل:

خیران اردبیلی در «عید سعید قربان» به تامین گوشت مددجویان کمک می‌کنند

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۲۳

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان اردبیل به منظور دریافت نذورات خیران در «عید سعید قربان»، آماده دریافت کمک‌های مردمی برای تامین گوشت مورد نیاز خانوار تحت حمایت هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری استان اردبیل آماده دریافت کمک‌های مردمی در هستند، گفت: به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بهترین روش یاری‌رسانی به محرومان جامعه در «عید سعید قربان» بهره‌گیری از روش‌های نوین و الکترونیکی است.
وی با بیان اینکه کد آنی‌پرداخت #1*045*8877* آسان‌ترین روش برای اهدای نذورات قربانی است، افزود: از این طریق کمک‌های مردمی سریع‌تر به دست اقشار آسیب‌پذیر خواهد رسید.
دشتی با اعلام اینکه نیکوکاران می‌توانند نحوه یاری‌رسانی خود را از طریق سامانه پیامکی ارتباط مردمی 3000333345 اعلام کنند، بیان کرد: امدادگران در کمترین زمان ممکن با خیران تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را در این خصوص ارائه خواهند کرد.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه شماره کارت واریزی 6037991199522214 نیز در اختیار مردم خیر استان قرار دارد تا بتوانند به سادگی کمک‌های خود را پرداخت کنند، گفت: تلفن گویای 096887 نیز برای دسترسی آسان خیران به پرداخت کمک‌های نقدی و غیرنقدی راه‌اندازی شده که نیکوکاران اردبیلی پس از تماس با این تلفن گویا، کد شهر و محل سکونت خود را اعلام می‌کنند.
وی با بیان اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به 86 مرکزنیکوکاری در سراسر استان اردبیل نذورات خود را به مددجویان تحت حمایت اهدا کنند، افزود: تمامی کمک‌های مردمی در هر منطقه به دست نیازمندان همان منطقه خواهد رسید.
دشتی گفت: درصدد هستیم تمامی 42 هزار خانوار تحت حمایت در این عید سعید از گوشت قربانی بهره‌مند شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه مردم نیکوکار استان در سال گذشته بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان به تامین گوشت مددجویان کمک کرده بودند، اعلام کرد: همواره شاهد افزایش کمک‌های مردمی هستیم که با این روند خواهیم توانست بخش قابل توجهی از نیازهای ضروری آنها را برطرف کنیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید