امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۴
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۶۴۰۹
گزارشگر : ۹۶
مدیرکل کمیته امداد استان همدان خبر داد:

آمادگی یکصد پایگاه دریافت نذورات قربانی

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۵۴

مدیرکل کمیته امداد استان همدان در آستانه عید سعید قربان گفت: 70 مرکز نیکوکاری، دفاتر کمیته امداد و پایگاه‌های مستقر در میدان‌های اصلی شهرها در سطح استان هم‌زمان با عید قربان پذیرای نذورات قربانی برای کمک هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیرکل کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه ذبح قربانی در روز عید سعید قربان از اعمال مستحب مؤکد دین مبین اسلام است، گفت: هم‌زمان با عید سعید قربان 100 پایگاه در سطح شهر شامل مراکز نیکوکاری، دفاتر کمیته امداد و پایگاه‌های مستقر در میدان‌های اصلی شهرها نسبت به دریافت نذر قربانی مردم خیراندیش استان اقدام می‌کنند.

وی با اشاره به شرایط خاص جامعه و ضرورت رسیدگی بیشتر به وضعیت معیشتی نیازمندان و مددجویان تحت حمایت، بیان کرد: نمایندگان کمیته امداد در روز عید قربان در تمامی پایگاه‌ها در سطح استان برای راهنمایی نیکوکاران و تحقق نیات آنان در این روز حضور دارند.

ترکمانه افزود: هم استانی‌های عزیز می‌توانند نذورات خود را به‌صورت دام زنده ، گوشت بسته‌بندی‌شده بهداشتی و یا به‌صورت نقدی ادا نمایند ضمناً خاطرنشان کرد هم استانی‌های عزیز می‌توانند نذورات خود در قالب شکرانه سلامتی را نیز که به‌واسطه شیوع ویروس کرونا است را در این ایام هدیه نمایند  .

وی گفت: کمیته امداد بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری‌شده، به نیت افراد مشارکت‌کننده، اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی میان نیازمندان خواهد کرد و در همان روز بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تأکید بر مشارکت مردم بر روش الکترونیکی باهدف پیشگیری از بیماری‌ها و رعایت پروتکل بهداشتی تصریح کرد: خیران می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #081*8877*، شماره‌حساب 0109500950005 بانک ملی و شماره کارت 6037997591777777 نسبت به پرداخت نذر قربانی اقدام کنند.

وی بابیان اینکه زمینه مشارکت در پویش نذر قربانی در پایگاه اینترنتی کمیته امداد به نشانی emdad.ir نیز فراهم‌شده و مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به این پایگاه، در کمک به خانواده‌های نیازمند همراهی کنند، گفت: کمک‌های سال گذشته در این روز عزیز یک میلیارد و 100 میلیون تومان بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان در پایان ضمن تشکر از خیران و مردم نیک‌اندیش استان خاطرنشان کرد: تمام کمک‌های مردمی در کمترین زمان به دست افراد نیازمند می‌رسد.

 انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید