امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۸
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۴۰۷
گزارشگر : ۹۴
از منابع صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت؛

2220 مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۸

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2220 مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی، خودکفایی و مسکن از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در چهار‌ماهه نخست سال جاری به مددجویان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهره‌گیری و فرهنگ‌سازی جـهت توسعه قرض‌الحسنه طی سال‌های گذشته و استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران در زمینه دستگیری از نیازمندان همواره موردتوجه جدی کمیته امداد است.
وی بابیان اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت باهدف گسـترش فرهنگ یاری‌رساندن به نیازمندان جامعه و در نگاهی وسیع‌تر گره‌گشایی از نیازمندی‌های مردم محروم جامعه، راه‌اندازی شده است، گفت: از محل اعتبارات این صندوق در چهارماهه نخست سال جاری 2220 مورد تسهیلات بااعتبار 13 میلیارد و 394 میلیون ریال به مددجویان و افراد نیازمند پرداخت‌شده است.
مبشری با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان تحـت حـمایت در مواردی ازجمله پرداخت هزینه‌های درمـانی، تحـصیلی و معـیشتی سبب حفظ عزت‌نفس و افزایش امنیت روانی آنان شـده است، تصریح کرد: از محل تسهیلات پرداخت‌شده این صندوق در سال جاری 2034مورد آن تسهیلات کارگشایی بااعتبار 10 میلیارد و 274 میلیون تومان بوده که به مددجویان پرداخت‌شده است.
وی به پرداخت دو میلیارد و 421 میلیون تومان تسهیلات در بخش اشتغال و خودکفایی اشاره کرد و گفت: این تسهیلات به 120نفر از مددجویان متقاضی اجرای طرح‌های اشتغال اعطاء شد.
مبشری از دیگر تسهیلات پرداخت‌شده از منابع صندوق امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد را پرداخت 32 مورد تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن بااعتبار 464 میلیون و 500 هزار تومان اعلام و بیان کرد: در زمینه تسهیلات مسکن نیز 34 مورد بااعتبار 234 میلیون تومان پرداخت شد.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: کمک‌های مردمی و سرمایه‌گذاری خیران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در رفع فقر و محرومیت از استان و یاری نیازمندان بسیار تأثیرگذار است و در همین خصوص از دستگاه‌های مختلف و مردم خیر هم استانی دعوت می‌کنیم تا با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق یاریگر نیازمندان این نهاد باشند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید