امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۶۴۰۳
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه؛

129 پایگاه و قربانگاه در روز عید سعید قربان مستقر می شود

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۳۱

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در روز عید سعید قربان 110 پایگاه و 19 قربانگاه در استان مستقر می شود، گفت: همچنین خیران نیک اندیش می توانند نذورات خود را از طریق درگاه های الکترونیک به نیازمندان اهدا کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه این نهاد به منظور جمع آوری نذورات مردمی 19 قربانگاه در سطح ادارات تابعه در شهرستان های استان برپا می کند، گفت: در این قربانگاه ها نذورات و قربانی های خیران نیک اندیش براساس پروتکل های بهداشتی ذبح، بسته بندی و در میان نیازمندان واقعی توزیع می شود.

رخصی با بیان اینکه همچنین 110 پایگاه در سطح معابر و خیابان های شهرستان ها برپا خواهد شد، عنوان کرد: این پایگاه ها  نیز آماده دریافت نذورات و قربانی های مردم خیر و توزیع آن بین خانوارهای نیازمند است.

وی تصریح کرد: همچنین چهار مسیر و درگاه الکترونیکی نیز برای دریافت نذورات نقدی خیران نیک اندیش درنظر گرفته شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: مراجعه به سایت emdad.ir ، شماره گیری کد *8877# از طریق تلفن های همراه، تماس با شماره 096887 و واریز وجوه نقدی به شماره حساب 0109390939009 و شماره کارت مجازی 6037991899939627 از مسیرهای الکترونیکی پرداخت نذورات عید قربان است.
محسن رخصی با بیان تمامی نذورات نقدی خیران نیک اندیش به گوشت قربانی تبدیل می شود و به دست نیازمندان می رسد، اظهار کرد: در عید سعید قربان سال ۹۸ کرمانشاهیان خیر شش میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان نذورات و قربانی به نیازمندان اهدا کردند که امیدواریم این میزان نذورات امسال به بیش از 10 میلیارد تومان برسد.

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید