امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۷ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۳۶۸
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی در ازای به کارگیری هر مددجو

(سه شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: ۵۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در ازای به‌کارگیری هر مددجو تحت حمایت به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در دیدار با شهردار زاهدان، گفت: یک بخشی از مددجویان  تحت حمایت نیاز به ساخت مسکن دارند که بدنبال آن هستیم تا برای این افراد خانه بسازیم اما مشکل سند دارند که شهرداری می  تواند کمک کند تا در نهایت شرایط مددجو از این حالت خارج شود.

وی افزود: بیشنهاد می شود  شهرداری زاهدان ضمن دیدار و بازدید از  منازل مددجویان سبب ارایه راهکار های مناسب در راستای رفع مشکلات آنها شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در سطح استان یک سری فضاهایی داریم که می توان با بهره مندی از این فرصت زمینه را برای ایجاد اشتغال مددجویان ایجاد کرد، ادامه داد: ۵۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در ازای به‌کارگیری هر مددجو تحت حمایت به کارفرمایان پرداخت می‌شود.

عبادی یادآور شد: فرد بکار گرفته شده تا دو سال حق بیمه توسط این نهاد پرداخت می‌شود بنابراین  امیدواریم با همکاری شرکت های پیمانکار طرف قرار داد شهرداری از طریق معرفی نیروی کار توسط این نهاد  زمینه اشتغال مددجویان فراهم شود.

انتهای پیام

 


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید