امروز جمعه ,۷ آذر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۷ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۵
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۷۶۳۶۳
گزارشگر : ۹۱
شهردار زاهدان اعلام کرد؛

صدور پروانه ساخت رایگان برای مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۴۵

شهردار زاهدان گفت: برای زمین های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از سوی شهرداری زاهدان پروانه ساخت رایگان صادر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عبدالقادر پربار، شهردار زاهدان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات و تلاش های ارزنده کمیته امداد امام (ره) در حمایت از مددجویان و خانوارهای نیازمندبسیار ارزشمند است بنابراین پاسخگویی به نیازها و مطالبات مردم ضرورت پیدا می کند از طریق این نهاد بیشتر باشد.

وی افزود: خدمات این نهاد با وجود محدودیت های منابع مالی قابل تقدیر است و از لحاظ اطلاعات با قشری از مردم که نیاز به توجه ویژه و خاص دارند در کنار این نهاد  تعامل و همکاری سایر دستگاه های اجرایی در جهت آشنایی با بخشی از این مشکلات موثر خواهد بود.

شهردار زاهدان ادامه داد: خدمات شهرداری را صرف ارایه خدمات شهری و عمرانی نمی بینیم بلکه یک نهاد غیر دولتی است که برای انجام ماموریت های خود متکی به مردم است.

پربار یادآور شد: پیشنهاد می شود تفاهم نامه ای بین شهرداری زاهدان و کمیته امداد امام (ره) استان سیستان و بلوچستان منعقد شود تا در نهایت اقداماتی را متعاقب آن برای حل مشکلات مردم انجام داد.

وی اعلام کرد: با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری زاهدان پروانه ساختمان رایگان برای زمین های مددجویان تحت حمایت این نهاد
صادر خواهد شد.

شهردار زاهدان اظهار کرد: همچنین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) برای قیمت کارشناسی زمین ها و صدور سند از 50 درصد تخفیف بهره مند می شوند.

پربار افزود: منازل خانوارهای نیازمند با اولویت مددجویان کمیته امداد امام (ره) مناطق حاشیه شهر زاهدان ضمن بهره مندی از پروانه ساخت رایگان و نظام مهندسی به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  مرمت و بازسازی می‌شود.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید