امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۶۳۴۴
گزارشگر : ۷۷

اولین قدم عید قربان امسال را حامیان ایتام اصفهانی برداشتند

(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۰۷

تعدادی از حامیان ایتام و فرزندان محسنین تحت پوشش اداره کمیته امداد منطقه یک اصفهان، 400 کیلوگرم گوشت گرم به ارزش 40 میلیون تومان به این نیازمندان اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین کریمی، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره منطقه یک اصفهان با اشاره به در پیش بودن عید سعید قربان و اهتمام خیران و نیکوکاران به قربانی در این روز فرخنده، یادآور شد: این اداره به همانند سال های گذشته به عنوان واسطه خیر و احسان، آماده دریافت نذورات همشهریان عزیز و توزیع در میان خانواده های نیازمند و ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت است.

وی ادامه داد: اولین قدم در این زمینه را تعدادی از حامیان ایتام و فرزندان محسنین برداشته اند و به همت آنها 400 کیلوگرم گوشت قرمز تازه به ارزش 40 میلیون تومان تهیه و در میان ایتام و فرزندان نیازمند تحت پوشش این اداره توزیع می شود.

کریمی با یادآوری اینکه 1182 فرزند یتیم و نیازمند تحت پوشش این اداره قرار دارند، گفت: 5928 نیکوکار اصفهانی حمایت از این فرزندان را در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین بر عهده دارند.

وی همچنین گفت: 44 فرزند نیازمند غیر یتیم تحت حمایت این اداره نیز فاقد حامی هستند.

شایسته ذکر است اداره منطقه یک کمیته امداد عهده دار خدمت رسانی به نیازمندان ساکن در مناطق مرکزی شهر اصفهان، خیابانهای واصله به میادین بزرگمهر، قدس، امام حسین و انقلاب است.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید