امروز پنج شنبه ,۸ آبان ۱۳۹۹
دوشنبه / ۶ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۲
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۳۴۳
گزارشگر : ۹۴
با اجرای طرح قربانگاه؛

200 پایگاه کمیته امداد برای جمع‌آوری نذورات قربانی مردم کهگیلویه و بویراحمد برپا می‌شود

(دوشنبه ۶ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۴۲

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد گفت: در عید سعید قربان امسال 200 پایگاه ثابت و سیار نذورات و قربانی مردم خیر و نیکوکار استان را برای کمک به نیازمندان جمع‌آوری می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی حسن مظاهری، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، به اجرای طرح قربانگاه برای کمک به مددجویان نیازمند اشاره کرد و گفت: این نهاد آمادگی دارد تا نذورات مردمی و قربانی‌های آنان را دریافت و بین نیازمندان توزیع کند.
وی بابیان اینکه عید سعید قربان فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان است، افزود: در همین خصوص در عید سعید قربان امسال 200 پایگاه ثابت و سیار نذورات و قربانی مردم خیر و نیکوکار استان را برای کمک به نیازمندان جمع‌آوری می‌کنند.
مظاهری بابیان اینکه سال گذشته یک میلیارد و 100 میلیون تومان نذورات قربانی مردم خیر و نیکوکار کهگیلویه و بویراحمد جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شد، گفت: با توجه به سخنان و تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و فراخوانی از مردم مؤمن و نیکوکار برای کمک به نیازمندان، انتظار داریم که در عید قربان امسال کمک‌ها و نذورات مردمی بیشتر از سال‌های گذشته باشد.
وی بابیان اینکه ائمه جمعه، صداوسیما و رسانه‌ها می‌توانند در خصوص فرهنگ‌سازی در زمینه جمع‌آوری نذورات و قربانی‌های مردم خیر و نیکوکار استان مؤثر باشند، از مردم خیر و نیکوکار هم استانی دعوت کرد تا با  اهداء قربانی‌ها و نذورات خود، به کمیته امداد در زمینه حل مشکلات نیازمندان کمک کنند.
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد در سراسر استان، مبالغ نقدی نذورات قربانی خود را  به هر میزان و با نیت انجام قربانی با شماره‌گیری کد #074*8877* ، پرداخت به شماره‌حساب 0111585349004 بانک ملی شعبه غدیر و شماره کارت مجازی 6037997599038941 برای کمک به نیازمندان این نهاد اهداء کنند.
مظاهری افزود: امکان پرداخت نذورات از طریق سایت کمیته امداد (بخش کمک‌های نقدی-نذر قربانی) به آدرس emdad.ir نیز فراهم است و هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به این سایت به هر میزان که توانایی داشته باشند،کمک‌ها و نذورات خود را در قالب قربانی به نیازمندان ببخشند. 
انتهای پیام
 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید