امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۸ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۶۲۷۱
گزارشگر : ۹۵

توزیع سبد کالا ویژه اعیاد سعید قربان و غدیر بین مددجویان کرمانشاهی

(چهارشنبه ۸ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۳۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کار توزیع سبد کالای ویژه اعیاد سعید قربان و غدیر از هیجدهم مرداد ماه آغاز می شود، گفت: این سبدهای کالا طی چهار مرحله و در بین تمامی خانوارهای مددجویی که کمک معیشت فروردین ماه را دریافت کرده اند توزیع خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد به مناسبت فرارسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر سبدهای کالا درمیان خانوارهای نیازمند توزیع خواهد کرد، گفت: کار توزیع این سبدهای غذایی از هیجدهم مرداد ماه آغاز می شود.

وی با اشاره به میزان موادغذایی تعیین شده برای هر خانوار مددجو، بیان کرد: سبدهای غذایی خانوارهای سه نفره و بیشتر شامل 10 کیلوگرم برنج، دو عدد مرغ و سه لیتر روغن، سبدهای خانوارهای دو نفره نیز حاوی 10 کیلوگرم برنج، دو عدد مرغ و دو لیتر روغن و همچنین این سبدها برای خانوارهای تک نفره شامل 5 کیلوگرم برنج، دو عدد مرغ و یک لیتر روغن است.

رخصی بیان کرد: سبدهای کالا طی چهار مرحله و در بین تمامی خانوارهای مددجویی که کمک معیشت فروردین ماه را دریافت کرده اند توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: خانوارهای سه نفره به بالا می توانند از روز شنبه هیجدهم مرداد تا روز سه شنبه 28 مرداد، خانوارهای دو نفره از روز چهار شنبه 29 مرداد تا روز شنبه 8 شهریور، خانوارهای یک نفره نیز از روز یکشنبه 9 شهریور تا روز چهارشنبه 19 شهریور ماه و خانوارهای ساکن در روستاها از روز پنج شنبه 20 شهریور تا روز یکشنبه 30 شهریور برای دریافت سبدهای کالای حمایتی اقدام کنند.

محسن رخصی عنوان کرد: خانوارهای مددجو برای دریافت سبدکالا با در دست داشتن کد ملی سرپرست خانوار و کارت بانکی صندوق امداد ولایت می توانند به فروشگاه های رفاه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید