امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۴
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۶۲۶۶
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد خبر داد:

ارائه سبد کالا ویژه اعیاد غدیر و قربان به تمام خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد

(جمعه ۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۵۴

رئیس کمیته امداد از ارائه سبد کالا ویژه اعیاد سعید غدیر و قربان به مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: ارائه سبد غذایی به خانواده‌های تحت حمایت از هفتم مردادماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل  برای کمک به خانواده‌های نیازمند، افزود: با همکاری کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) سبد کالا به تمام مددجویان تحت حمایت امداد ارائه می‌شود.
وی با بیان اینکه توزیع سبد کالا به مددجویان از سه‌شنبه هفتم مردادماه آغاز خواهد شد، ادامه داد: ارائه سبد کالا در مناطق شهری از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف قرارداد انجام خواهد شد و مددجویان می‌توانند با حفظ پروتکل‌های بهداشتی، اقلام غذایی خود را از شعب این فروشگاه دریافت کنند.
رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: به منظور رعایت کرامت و تسهیل دریافت سبد کالا برای مددجویان روستایی، ارائه اقلام سبد غذایی در مناطق روستایی در محل سکونت خانواده‌ها انجام خواهد شد.
بختیاری در مورد محتوای سبد کالای مددجویان گفت: این سبد شامل اقلامی غذایی همچون برنج، مرغ و روغن است که برای تامین این اقلام حدود 316 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
رئیس کمیته امداد در مورد جامعه هدف این طرح گفت: تمام مددجویان کمیته امداد و خانواده‌های تحت حمایت در‌ قالب تبصره 14 شامل یک میلیون و 114 هزار خانوار روستایی و حدود یک میلیون خانوار شهری تحت حمایت، این سبد غذایی را دریافت می‌کنند.
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید