امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۶
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۲۶۰
گزارشگر : ۹۴

واحد مددکاری کمیته امداد در سرفاریاب شهرستان چرام کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی می‌شود

(چهارشنبه ۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۲۶

قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: واحد مددکاری کمیته امداد در بخش سرفاریاب از توابع شهرستان چرام در این استان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی‌اصغر قلی پور، قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به راه‌اندازی واحد مددکاری کمیته امداد در بخش سرفاریاب شهرستان چرام، گفت: راه‌اندازی این مرکز با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام، بهمئی و لنده و تأکید وی در این خصوص محقق شده است.
وی بابیان اینکه هدف کمیته امداد کمک به نیازمندان در کمترین زمان ممکن است و این مرکز برای رسیدن به این مهم تأثیر بسزایی دارد، افزود: بخش سر فاریاب از توابع شهرستان چرام 2200 خانوار جمعیت دارد که از این تعداد، 1100 خانوار تحت حمایت کمیته امداد هستند و از خدمات متنوع این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
قلی پور توانمندسازی مددجویان را از اهداف مهم کمیته امداد امام خمینی (ره) دانست و تصریح کرد: بخش سرفاریاب با ضریب محرومیت 6 و 7 مستحق خدمات توانمندسازی در ابعاد اقتصادی، حمایتی و فرهنگی است.
وی همچنین به مشکلات مددجویان بخش سرفاریاب بعد از تفکیک از شهرستان کهگیلویه اشاره و بیان کرد: مردم این بخش برای مطالبات اداری خود ابتدا باید به شهر دهدشت سفرکرده و متعاقباً مسیری معادل همان مسیر اول را تا شهر چرام طی کنند.
قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه با راه‌اندازی واحد مددکاری کمیته امداد در این منطقه، بخش زیادی از مشکلات مردم ازجمله مسافت و نامساعد بودن راه‌های ارتباطی برای رسیدگی به امور مددجویان رفع می‌شود،تأکید کرد: واحد مددکاری کمیته امداد اختیار ارائه تمامی خدمات به مددجویان را دارد.
قلی پور از هماهنگی و همکاری شهرداری، بخشداری و شورای اسلامی شهر سرفاریاب برای واگذاری ساختمان موردنیاز برای راه‌اندازی واحد مددکاری این بخش خبر داد و اظهار کرد: انتظار می‌رود خیران و نیکوکاران در این زمینه کمیته امداد را یاری کنند.
انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید