امروز پنج شنبه ,۶ آذر ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۴
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۶۲۳۹
گزارشگر : ۹۷

شهردار یزد بر لزوم یکپارچه‌سازی در امر امدادرسانی تأکید کرد

(چهارشنبه ۱ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۷:۱۴

شهردار یزد در نشست مدیرکل کمیته امداد استان با وی بر لزوم یکپارچه‌سازی در امر امدادرسانی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جمال‌الدین عزیزی در نشست مدیرکل کمیته امداد استان با وی به تشریح اقدامات شهرداری در ایام شیوع ویروس کرونا پرداخت و بر لزوم مدیریت یکپارچه در امر امدادرسانی تأکید کرد.

شهردار یزد با اشاره به اینکه کرونا روی درآمدهای شهرداری نیز اثرگذار بوده است، اظهار داشت: به‌رغم کاهش درآمدهای شهرداری و تعطیلی پروژه‌های عمرانی، نیروهای شهرداری بیکار نشدند و در بخش‌های مختلف به کار گرفته شدند.

محمد شجاعان مدیرکل کمیته امداد استان یزد نیز در این دیدار بابیان اینکه مردم یزد از ویژگی‌های بسیار خوبی برخوردارند، اظهار داشت: یکی از این ویژگی‌ها، دین‌داری ریشه‌ای و عمیق است که سبب شده یزد به دارالعباده معروف شود.

وی با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در عید قربان، ادامه داد: سخاوتمندی بی‌بدیل همشهریان یزدی باعث شد کمک‌های قابل‌توجهی در مرحله اول رزمایش مواسات و همدلی جمع‌آوری و در بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این نهاد توزیع شود، پیش‌بینی می‌شود در مرحله دوم رزمایش نیز شاهد مشارکت بالای مردم شریف و نوع‌دوست استان در کمک به نیازمندان باشیم.

در این نشست همچنین برافزایش تعامل و همکاری فی‌مابین در راستای خدمات‌رسانی به محرومان تأکید شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید