امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۳۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۷:۱۱
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۶۲۱۳
گزارشگر : ۹۷
هم‌زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س):

40 زوج نیازمند یزدی با حمایت کمیته امداد راهی خانه بخت می‌شوند

(سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۷:۱۱

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: هم‌زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و آغاز هفته ازدواج 40 زوج نیازمند یزدی با حمایت کمیته امداد راهی خانه بخت می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمدحسین جمال پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد با اشاره برنامه‌های این نهاد در هفته ازدواج، گفت: هم‌زمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و آغاز هفته ازدواج 40 زوج نیازمند یزدی با حمایت کمیته امداد راهی خانه بخت می‌شوند.

وی افزود: به میمنت این وصلت آسمانی و ازدواج ولائی وام قرض‌الحسنه خارج از نوبت به زوج‌های تحت حمایت این نهاد در هفته ازدواج پرداخت می‌شود.

 معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: در هفته ازدواج تعامل لازم با بیش از 100 مرکز نیکوکاری برای تأمین اقلام مختلف جهیزیه جهت اهداء به زوج‌های نیازمند به‌عمل‌آمده است، همچنین مشارکت مؤثر حامیان نیکوکار طرح اکرام ایتام و محسنین در تأمین اقلام و هزینه‌های ازدواج مددجویان تحت حمایت در این مدت مورد انتظار است.

وی ادامه داد: همچنین این نهاد تعامل بسیاری خوبی با خیران اصناف و بازاریان در تأمین اقلام جهیزیه موردنیاز نوعروسان نیازمند به عمل‌آورده است.

با توجه به تمایل مددجویان تحت حمایت به آغاز زندگی جدید در این روز و هفته مبارک، کمیته امداد تمامی تلاش خویش را برای افزایش میزان تحقق این سنت حسنه الهی به کار می‌گیرد تا شاهد به وقوع پیوستن این توصیه مهم دین مبین اسلام در این ایام مبارک باشیم.

جمال پور یادآور شد: این نهاد سال 98 بیش از دو میلیارد تومان برای ازدواج ۵۲۳ مددجوی تحت حمایت و نیازمندان یزدی از محل اعتبارات دولتی و کمک‌های مردمی همچون صدقه و زکات پرداخت کرده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید