امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۶۱۹۹
گزارشگر : ۷۷

رشد 55 درصدی مشارکت نیکوکاران اصفهانی در طرح اکرام

(دوشنبه ۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۱:۵۷

نیکوکاران اصفهانی در سال 99 تاکنون 15 میلیارد و 650 میلیون تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 55 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، گفت: مردم نیکوکار استان، در سال جاری تاکنون 15 میلیارد و 650 میلیون تومان به ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد کمک کرده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 55 درصد رشد داشته است.
زارع افزود: در حال حاضر 83 هزار و 797 نیکوکار گرانقدر در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد اصفهان مشارکت دارند.
وی همچنین گفت: این نیکوکاران کمک های منظم خود را به 20 هزار و 533 فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد پرداخت می کنند.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان با بیان اینکه در شرایط اقتصادی کنونی، آسیب بیشتری در نسبت با سایر اقشار به جامعه تحت حمایت این نهاد وارد می شود، گفت: کمک موثر به همشهریان نیازمند و گذر شرافتمندانه جامعه اصفهان از این وضعیت مستلزم مشارکت و توجه بیشتر اقشار توانمند به عرصه خیر و احسان است.
زارع تاکید کرد: کماکان 3000 فرزند نیازمند تحت پوشش کمیته امداد استان اصفهان فاقد حامی در طرح اکرام هستند.
وی ادامه داد: کمیته امداد زیرساخت های لازم برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در طرح های خداپسندانه کمک به نیازمندان را فراهم کرده است و علاقمندان می توانند برای شرکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در سراسر استان به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir   نیز مراجعه کنند.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید