امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۳
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۶۱۹۶
گزارشگر : ۷۷

حمایت یک نیکوکار از 1000 فرزند یتیم و نیازمند اصفهانی

(دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۳

یکی از خیران گرانقدر با مشارکت در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد اصفهان حمایت 1000 نفر از این فرزندان را به صورت یکجا بر عهده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه طرح اکرام یکی از بهترین مسیرهای حمایت موثر و قابل برنامه ریزی از ایتام و فرزندان محسنین است، گفت: افراد زیادی با مشارکت در این طرح از ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی حمایت می کنند .

زارع ادامه داد: جامعه خیران و نیکوکارانی فعال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین همه اقشار و صنوف جامعه را در برمیگیرد چرا که در این طرح از هر تعداد فرزند و با هر میزان پرداختی ماهیانه می توان حمایت کرد.

وی همچنین گفت: یکی از  نیکوکاران خیر اندیش روز گذشته با حضور در این نهاد حمایت از 1000 یتیم و فرزند نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان را به صورت یکجا برعهده گرفت.
زارع با اشاره به اینکه استقبال خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان اصفهان از این طرح حمایتی، چشمگیر و تحسین برانگیز است، گفت: هم اکنون 91 هزار و 450 نفر از همشهریان عزیز و خیران و نیکوکاران در این طرح به عنوان حامی فعال هستند و به صورت منظم از 18 هزار و 358 فرزندی یتیم و نیازمند حمایت می کنند.
وی تعداد فرزندانی که تاکنون امکان جذب حامی برای آن ها فراهم نشده است را 5345 نفر اعلام کرد و گفت: همشهریان عزیز و علاقمندان به عرصه خیر و احسان و متمسکین به سیره علوی می توانند علاوه بر حضور در دفاتر کمیته امداد در سراسر استان با مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir  در این امر خداپسندانه سهیم شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان نقش این نهاد در این طرح را معرفی فرزندان و ایجاد ارتباط میان نیکوکاران و آنها، معرفی کرد و گفت: کلیه وجوه واریزی خیران مستقیما به حساب فرزند معنوی تحت حمایت آنها واریز می شود.
انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید