امروز پنج شنبه ,۳ مهر ۱۳۹۹
دوشنبه / ۳۰ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۸
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۶۱۹۴
گزارشگر : ۱۰۲

افزایش 39 درصدی مشارکت حامیان در طرح اکرام ایتام

(دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۱۸

از ابتدای سال جاری تاکنون خیران با افزایش 39 درصدی کمک به کودکان ایتام و محسنین 6 میلیارد و 300 میلیون تومان به‌حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید طائف معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی از مشارکت 6 میلیارد و 300 میلیون تومانی حامیان طرح اکرام و محسنین خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 29 هزار 351 حامی به‌صورت ماهانه کمک‌های نقدی خود را به‌حساب ایتام موردحمایت واریز کردند.

وی با اشاره به تعداد کودکان تحت حمایت از طرح اکرام و محسنین گفت: 10 هزار 589 کودک هم‌اکنون از کمک‌های مستقیم حامیان بهره‌مند هستند که از این تعداد 5 هزار 789 کودک ایتام و 4 هزار 800 کودک طرح محسنین با موضوع سرپرست ازکارافتاده می‌باشد.

معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد لرستان گفت: در سال جاری دو نفر از خیرین داخل و خارج از کشور 1200 نفر از ایتام استان را تحت حمایت خود گرفتند.

طائف با اعلام این خبر اظهار داشت: با پیگیری های مداوم و تعامل خوب با خیرین خارج از استان و حتی خارج از کشور در تیرماه سال جاری، ‌1200 کودک یتیم لرستانی تحت حمایت قرار گرفتند.

وی افزود: یکی از این خیرین از تهران است و تعداد 1000 نفر از ایتام را با پرداخت ماهیانه مبلغ 75 هزار تومان حمایت می کند که مجموع کمک های واریزی وی در ماه 75 میلیون تومان می باشد.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان خاطر نشان ساخت: خیر دیگر که 200 کودک را تحت حمایت خود گرفته است در خارج از کشور(مقیم امریکا) می باشد.

طائف ادامه داد: این خیر عزیز نیز ماهیانه مبلغ 50 هزار برای هر نفر، و مجموعا 10 میلیون تومان در ماه واریز می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید