امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۶۱۵۷
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد عنوان کرد:

برگزاری مرحله دوم پویش «ایران همدل» از عید غدیر تا پایان ماه صفر

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۲۲

رئیس کمیته امداد گفت: مرحله دوم پویش ایران همدل با هدف کمک به کودکان و مادران محروم و یاری‌رسانی به اقشار آسیب‌دیده از کرونا، از عید سعید غدیر آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با بیان اینکه مرحله دوم پویش ایران همدل با هدف کمک به مردم آسیب‌دیده از کرونا، کودکان و مادران در مناطق محروم و گره‌گشایی از نیازمندان اجرا خواهد شد، افزود: پویش ایران همدل از عید سعید غدیر تا پایان ماه صفر برگزار می‌شود و امیدواریم با مشارکت مردم نیکوکار، بالاترین میزان کمک‌ها و بزرگترین پویش مردمی را شاهد باشیم.

 
وی درباره نحوه مشارکت خیران و نیکوکاران در این پویش گفت: در مورد چگونگی مشارکت مردم و میزان و نوع کمک‌های نقدی و غیر نقدی به زودی و تا قبل از ماه ذی‌الحجه اطلاع‌رسانی دقیق انجام خواهد شد.
 
رئیس کمیته امداد با اظهار امیدواری در مورد اینکه مرحله دوم پویش ایران همدل با کمک‌های مردم نیکوکار، موفق‌تر از مرحله اول خواهد بود، تصریح کرد: این طرح با محوریت دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری و با مشارکت کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان بسیج مستضعفان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان بهزیستی، بنیاد مادر مهربان، جمعیت امام رضایی‌ها و چهره‌های فعال و مؤثر در عرصه ترویج کمک‌های مردمی و حضور پرشور مردم نیکوکار، برگزار خواهد شد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مرحله نخست پویش ایران همدل با مشارکت بیش از ۲ میلیون نفر از مردم ایران و جذب مبلغ 545 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی توسط کمیته‌ امداد، به‌ عنوان بزرگترین پویش مردمی پس از انقلاب شناخته شد.
 
انتهای پیام
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید