امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
شنبه / ۲۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۶۱۵۱
گزارشگر : ۹۸
در آستانه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) انجام شد

اهدای 50 سری جهیزیه به زوج‌های جوان نیازمند البرزی

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۷

با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز و مرکز نیکوکاری پیوند محبت ۵۰ سری جهیزیه به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان به زوج‌های جوان نیازمند استان اهدا شد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمّد محمّدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز بابیان ضرورت حرکت همگانی در جهت رونق تولید گفت: تمامی اقلام اهدایی به نوعروسان شامل یخچال، گاز، فرش و ظروف آشپزخانه از تولیدات داخلی و از محل مساعدت‌های نوع‌دوستانه خیران و مردم البرز تهیه و در آستانه سالروز پیوند آسمانی امیر مؤمنان علی علیه‌السلام و حضرت زهرا سلام‌الله علیها بین ۵۰ زوج جوان نیازمند توزیع شد.
وی بابیان اینکه مراکز نیکوکاری مشارکت مؤثری در رسیدگی به امور محرومان دارند گفت: مرکز نیکوکاری تخصصی جهیزیه پیوند محبت استان البرز در زمینه‌های مشاوره قبل از ازدواج، تأمین جهیزیه، طرح اکرام ایتام و محسنین و کمک به تأمین سبد کالای حمایت غذایی و همچنین کمک مستمر به مددجویان با کمیته امداد همکاری می‌کند.
محمّدی فرد با اشاره به اینکه کمک‌هزینه جهیزیه اهدایی به نوعروسان تحت حمایت از محل صدقات مردم البرز تأمین و پرداخت می‌شود، گفت: در سال گذشته رقمی معادل چهار میلیارد تومان صرف پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه به حدود ۷۰۰ نوعروس مددجو و غیر مددجو شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز با اشاره به گرانی اقلام جهیزیه و محدودیت‌های مالی این نهاد در اختصاص سرانه مناسب برای کمک به ازدواج زوج‌های جوان تحت حمایت تصریح کرد: نیکوکاران محترم می‌توانند با مراجعه به دفاتر این نهاد و مراکز نیکوکاری استان، نوعروسان و نودامادان نیازمند را یاری کنند
 
 
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید