امروز سه شنبه ,۱ مهر ۱۳۹۹
شنبه / ۲۸ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۱۴۰
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد خبر داد؛

مشارکت واشتغال دو رویکرد اصلی کمیته امداد هستند/تلاش برای مردمی کردن بودجه کمیته امداد استان درسال 99

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۴۴

66درصد بودجه امسال کمیته امداد استان زنجان از طریق کمک های مردمی پیش بینی شده است که بایستی به دنبال راهها وظرفیت های جدید باشیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه بودجه بندی سال 99 که با حضور تعدادی از روسای ادرات اجرایی تابعه استان برگزار شد گفت:طبق برنامه ریزی 66درصد بودجه امسال کمیته امداد استان زنجان باید از طریق مشارکت های مردمی تامین شود و برای تحقق این اهداف باید ظرفیت های جدید ایجاد کرده وپیوند با مردم که نتیجه اش خدمت است را گسترش دهیم.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد اشتغال وتوانمندسازی وایجاد در امد باثبات برای جامعه هدف است افزود:مشارکت واشتغال دورویکرد اصلی ومهم کمیته امداد هستند وما باید تلاش کنیم از این ظرفیت ها به درستی استفاده وباجذب مشارکت‌های مردمی و مردمی کردن بودجه وبا بسیج منابع باز دهی حداکثری را از حداقل ها  داشته باشیم.

صفری استفاده از ظرفیت مراکز نیکوکاری را در تامین نیازهای افراد نیازمند مهم خواند وگفت:یکی از رویکردهای بودجه برون سپاری است که با شناسایی درست ونیاز سنجی دقیق بسیاری از خدمات را از طریق مراکز نیکوکاری به جامعه هدف ارائه شود.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی شده است در سالجاری 66درصد بودجه کمیته امداد استان  ازطریق مشارکت های مردمی تامین شود گفت:باید با اقناع سازی ،گفتمان سازی  ایجاد اعتماد واطمینان در مردم با حرکت جهادی وتفکر بسیجی وهماهنگی های بین بخشی واستفاده از ظرفیت های موجود به اهداف پیش بینی شده که همان خدمت به مردم است دست یابیم .

مدیر کل کمیته امداد با تاکید بر اینکه امروز فرصت روایت مشکلات  نیست گفت:باید مدیران دوران سخت باشیم  وبا رفع سختی ها ومشکلات افراد نیازمند به ویژه جامعه هدف  ضمن امید آفرینی وایجاد رضایتمندی  قلب نایب حضرت ولیعصر(عج) را خشنود کنیم. انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید