امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۹ / ۲۰:۱۲
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۷۶۱۱۹
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

برنامه راهبردی_عملیاتی اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد رونمایی شد

(چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹) ۲۰:۱۲

برنامه راهبردی_عملیاتی اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد با حضور معاون اول رئیس جمهور و رئیس کمیته امداد رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، برنامه راهبردی_عملیاتی اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور و سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد رونمایی شد.

 
این برنامه با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت براساس الگوی اقتصاد مقاومتی طراحی شده است.
 
سند راهبردی_عملیاتی اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد مبتنی بر سه راهبرد بهبود کسب و کار، توسعه زنجیره های ارزش و توسعه همکاری فعالان کسب و کار تهیه و اجرایی شده و بر مبنای آن نظام هدایت شغلی و نظام راهبری شغلی ایجاد شده است.
 
در اجرای این سند بر استفاده از ظرفیت خیران کارآفرین، جهادگران کارآفرین، کارآفرینان حرفه­‌ای، پارک های علم و فن­‌آوری تاکید شده به طوری که بر پایه عملیات شدن این برنامه در سال 98 حدود 176هزار شغل برای خانواده های تحت حمایت امداد ایجاد شد.
 
برنامه اشتغال مددجویان امداد برپایه الگوی اسلامی_ایرانی اشتغال و با هدف رفع مشکل بیکاری به ویژه برای نیازمندان و مبتنی بر ظرفیت‌های مناطق مختلف کشور تدوین شده و با بهره‌گیری از به‌روزترین مدل‌های کارآفرینی همراه با بومی‌سازی، به دنبال پایدارسازی طرح‌های اشتغال از طریق ارائه آموزش‌های لازم است.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید