امروز یکشنبه ,۳۰ شهریور ۱۳۹۹
سه شنبه / ۲۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۸
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۶۰۷۲
گزارشگر : ۷۸

حامی یک کودک نیازمند شوید/ 5784 کودک یتیم و نیازمند تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی

(سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۵۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون 5 هزار و 784 کودک یتیم و نیازمند تحت حمایت‌های این نهاد قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از سه هزار و 200 یتیم تحت حمایت این نهاد قرار دارند خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو هزار و 584 کودک محروم و نیازمند نیز تحت حمایت‌های این نهاد قرار دارند.
وی بابیان اینکه حامیان طی بهار امسال 4 میلیارد و 412 میلیون تومان به این کودکان نیازمند کمک کردند، افزود: برخی از حامیان علاوه بر کمک‌های مالی در تأمین کمک‌های تحصیلی، درمانی و جهیزیه ایتام و فرزندان محسنین نیز با این نهاد مشارکت می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی درباره نحوه مشارکت حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین نیز گفت: نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد یا درگاه‌های الکترونیکی این نهاد و تکمیل فرم اعلام همکاری، آمادگی خود را برای تحت حمایت گرفتن یک یا چند کودک یتیم اعلام ‌کنند.
وی تصریح کرد: افرادی که قصد حمایت از ایتام و فرزندان محسنین را داشته باشند، می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی 3000333358 در این کار خداپسندانه همکاری کنند. همچنین حامیان با مراجعه به آدرس اینترنتی Ekram.emdad.ir، از نحوه حمایت از ایتام و فرزندان محسنین اطلاع یابند.
وی یادآور شد: هم‌اکنون بیش از بیش 44 هزار حامی سرپرستی کودکان یتیم و نیازمند تحت حمایت این نهاد را بر عهده‌دارند و سایه مهربانی خود را بر سر آنان گسترانده‌اند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید