امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۶۰۶۵
گزارشگر : ۸۵

حمایت کمیته امداد از طرح های اشتغال مددجویی آسیب دیده از کرونا

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۵:۰۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد امسال به منظور حمایت از طرح های اشتغال خرد و خانگی مددجویان آسیب دیده از کرونا با پرداخت تسهیلات حمایت می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در طی یک سفر کاری به شهرستان مه ولات افزود: آمادگی داریم تا در بخش توانمند سازی نسبت به ایجاد اشتغال همچون سالهای گذشته فعالیت کنیم.
وی با بیان اینکه اعتبار تخصیص داده شده به اشتغال کمیته امداد مه ولات در سال گذشته حدود 8 میلیارد تومان بود، افزود: در گام نخست این رقم تخصیص داده شده و در صورت فعالیت و تلاش در بخش اشتغالزایی این رقم را افزایش خواهیم داد.
آسوده به اجرای طرح راهبری شغلی توسط این نهاد در امسال اشاره داشت و بیان کرد: به منظور سهولت بخشی پرداخت تسهیلات اشتغال با شورای بانکها جلساتی برگزار شده است که امیدوارم شاهد همکاری های خوب آنها همچون سالهای گذشته باشیم.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به جمع اعضای شورای زکات شهرستان رفت و افزود: روحانیون به عنوان امام جامعه خودشان علاوه بر نماز نسبت به ترویج زکات و دیگر فرایض دینی اقدام کنند.
 آسوده ادامه داد: باید تمامی دستگاه ها و به ویژه کمیته امداد و سپاه پاسداران باید پای کار باشند تا در مرحله دوم رزمایش مواسات و همدلی به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک بگوییم.
وی در بازدید از یک مرکز نیکوکاری اعلام کرد: با راه اندازی مراکز نیکوکاری در واقع فرصت خدمت رسانی بدون واسطه به مردم واگذار شده است تا به صورت مستقیم خیران به نیازمندان با حفط کرامت آنها خدمت کنند که با این اقدام اعتمادسازی بیشتری را در جامعه شاهد خواهیم بود.
همچنین در این سفر یک روزه مدیرکل کمیته امداد با امام جمعه، فرماندار، اعضای شورای شهر و شهردار و فرمانده سپاه پاسدران شهرستان به دیدار و گفت و گو پرداخت که حاصل این نشستها اعلام آمادگی به منظور مشارکت و همکاری با کمیته امداد بود.
در ادامه نیز آسوده در جمع امدادگران کمیته امداد مه ولات حاضر شد و از نزدیک با آنها به گفت و گو پرداخت.
شایسته ذکر است: مدیرکل کمیته امداد استان از یک مرکز نیکوکاری بازدید کرد و به مناسبت قرار داشتن در هفته عفاف و حجاب به 5 دختر نمونه چادر اهدا کرد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید