امروز پنج شنبه ,۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۶
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۶۰۶۴
گزارشگر : ۴۸۷
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد:

جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان تا سقف 30 میلیون تومان

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۰۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از تخصیص 185 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت وام ودیعه مسکن به خانواده‌های تحت حمایت خبر داد، گفت: سقف این تسهیلات در تهران و کلان‌شهرها 30 میلیون تومان پیش‌بینی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین خدرویسی با تشریح جزئیات پرداخت وام ودیعه مسکن به مددجویان، افزود: مبلغ 185 میلیارد تومان از محل هم‌افزایی بنیاد مستضعفان و صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای پرداخت تسهیلات رهن مسکن به خانواده‌های تحت حمایت براساس سهمیه‌های مشخص، در نظر گرفته شده است.
 
وی به شرایط و مبلغ تسهیلات رهن مسکن در استان‌های مختلف پرداخت و ادامه داد: سقف این وام در تهران و کلانشهرها مبلغ 30 میلیون تومان و برای دیگر مراکز استان و شهرستان‌ها، بین 20 تا 25 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.
 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد، مدت زمان بازپرداخت تسهیلات ودیعه مسکن را پنج ساله اعلام کرد و گفت: زنان سرپرست خانوار، خانواده‌های پرجمعیت و خانواده‌های دارای بیماران خاص و صعب‌الاعلاج از اولویت برای دریافت این تسهیلات برخوردارند.


خدرویسی به شرایط ضمانت وام ودیعه مسکن برای مددجویان اشاره کرد و افزود: این تسهیلات با ضمانت آسان و حداقل شرایط به خانواده‌های تحت حمایت پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام

 
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید