امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۶۰۶۰
گزارشگر : ۹۵

کمیته امداد استان کرمانشاه رتبه چهارم کشور در جشن نیکوکاری را کسب کرد

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۰

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به جمع آوری 14 میلیارد و 317 میلیون تومان کمک مردمی در جشن نیکوکاری سال 98، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه رتبه چهارم کشور را در این جشن مذهبی ملی کسب کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه جشن نیکوکاری هر ساله در آستانه عید سال نو برگزار می شود، گفت: جشن نیکوکاری سال 98 نیز طی روزهای چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در استان برگزار شده است.

رخصی عنوان کرد: در این جشن مذهبی ملی کرمانشاهیان خیر بیش از 14 میلیارد و 317 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان کرمانشاه رتبه چهارم کشور را در این جشن کسب کرده است، تصریح کرد: این رتبه براساس ارزیابی شش شاخص همکاری با موسسات خیریه، عملکرد مالی، همسویی استان با ستاد مرکز، همکاری کارکنان غیر مشارکتی، معرفی روش های پرداخت الکترونیکی و توزیع بسته های حمایتی در میان خانوارهای نیازمند و مددجو به این نهاد اعطا شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه ضمن قدردانی از مشارکت و اعتماد خیران نیک اندیش به کمیته امداد، ابراز امیدواری کرد: با همدلی و مشارکت مضاعف مردم و امدادگران خدوم؛ یاری گر نیازمندان در شرایط کنونی جامعه باشیم.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید