امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۶
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۶۰۵۸
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

اعتماد مردمی مهم‌ترین سرمایه کمیته امداد است

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۲۶

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور اراک گفت: اعتماد مردمی مهم ترین سرمایه کمیته امداد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه مشارکت مردم استان در طرح‌های کمیته امداد به ویژه طرح مواسات و همدلی در ماه مبارک رمضان قابل تقدیر است، گفت: 50درصد جمعیت استان مرکزی به طور مستقیم با کمیته امداد در ارتباط بوده و در طرح‌های مشارکتی این نهاد همکاری دارند.

وی با اشاره به اینکه48 هزارو 500 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی هستند ومجموعه‌ای از اقدامات و خدمات متنوع به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، افزود: 850 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد هستند؛اساس کار کمیته امداد فرهنگی است و تمام اقدامات این نهاد مردمی دارای پیوست فرهنگی است.

وی با بیان اینکه ایجاد5200 فرصت شغلی از برنامه های امسال کمیته امداد است، افزود: استعداد یابی ،آموزش و نظارت‌های مستمردر کنار اشتغال ازمهم ترین اقدامات کمیته امداد در مسیر توانمندسازی مددجویان است.

وی اضافه کرد: مددجویان واجد شرایط می توانند با هماهنگی حوزه اشتغال ازآموزش های مهارتی بهره مند شده و تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 50 میلیون تومان دریافت کنند.

مومنی در پایان گفت: با افتتاح مرکز نیکوکاری در دانشگاه پیام نور کمک‌ها و مشارکت ها به شکل هدفمند در مسیر کمک به دانشجویان و ایجاد اشتغال و توانمندی هزینه خواهد شد.

ملکی راد رئیس محترم دانشگاه پیام نور نیز ضمن تشکراز کمیته امداد گفت:تعامل کمیته امداد و دانشگاه پیام نور منجر به هم افزایی و توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت در بخش فرهنگی و اقتصادی می شود.

وی افزود با معرفی دانشجویان نیازمند توسط کمیته امداد دانشگاه پیام نور امکان آموزش رایگان این دانشجویان در مناطق محروم و ایجاد اشتغال برای افراد مستعد را دارد.

وی درپایان با اشاره به اینکه تفاوت امروز دانشگاه پیام نور با سنوات گذشته کمک به توانمندسازی و انجام برنامه‌های پژوهشی است ، ابراز امیدواری کرد: با همکاری کمیته امداد به نتایج مؤثرتری خواهیم رسید.

انتهای پیام


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید