امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۶۰۵۰
گزارشگر : ۹۸

اولین مرکز نیکوکاری شهرک های صنعتی البرز افتتاح شد

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۹:۱۷

مرکز نیکوکاری بحر العلوم در شهرک صنعتی ماهدشت با هدف کمک به محرومین و اشتغال زایی جوانان افتتاح شد.

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری بحر العلوم با اشاره به ظرفیت های بالای این مرکز گفت: مرکز نیکوکاری بحر العلوم به عنوان اولین مرکز نیکوکاری در شهرک های صنعتی استان با هدف کمک به محرومین و اشتغال زایی آغاز به کار کرد
وی افزود: شهرک های صنعتی محرک های اقتصاد و اشتغال در هر استان می باشند که می توان از این ظرفیت در راستای توانمند سازی اقشار آسیب پذیر جامعه استفاده کرد.
محمدی فرد با تأکید بر توانایی های شهرک صنعتی ماهدشت در حوزه اشتغال زایی گفت: تشکیل مرکز نیکوکاری به عنوان هسته‌های مردمی خیر و احسان در محیط های صنعتی امکان ایجاد شغل برای مددجویان تحت حمایت این نهاد را فرآهم خواهد نمود.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با تاکید بر توانایی های خانواده‌های تحت حمایت این نهاد گفت: رسیدگی به معیشت مددجویان از وظایف ذاتی کمیته امداد می باشد ولی هدف نهایی توانمندی خانواده‌ها می باشد. لذا شناسایی توانمندی خانواده‌های تحت حمایت و به طور خاص جوانان جویای کار آنان به منظور معرفی به مراکز نیکوکاری دارای ظرفیت اشتغال زایی مانند مرکز نیکوکاری بحر العلوم در دستور کار قرار گرفته است.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید