امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۶:۵۷
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۷۶۰۴۴
گزارشگر : ۱۰۵

دیدار با مددجویان مناطق محروم یکی از برنامه‌های کمیته امداد مازندران است

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۶:۵۷

مدیر کل کمیته امداد مازندران با حضور در شهرستان عباس آباد با امام جمعه سلمانشهر،فرماندار و شهردارانو بخشداران سه شهر کلارآباد،سلمانشهر و عباس آباد ،فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و دیگر مسئولان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، حجت الاسلام بشیر عالیشاه ، مدیر کل کمیته امداد مازندران در این دیدار اظهار داشت: یکی از برنامه‌های این نهاد در استان دیدار با خیران مسئولان و مددجویان و توجه ویژه به مناطق محروم است.

وی افزود: ۲۰۰ سری جهیزیه به مناسبت هفته حجاب و عفاف در رزمایش کاروان همدلی به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: ۲۰۰ و عروس نیز در نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند و امیدواریم با مشارکت خیران و مردم نوعدوست، این افراد نیز به خانه بخت روند.

وی بیان داشت: برنامه ریزی باید به نیازمندان و مددجویان خدمات اثربخش ارائه کرد و باید از ظرفیت استان در این بخش نیز استفاده کنیم

وی بیان داشت: با تحرک و پویایی ایجاد شده بین مردم نوع دوست استان، در ماه مبارک رمضان ۳۲۰ هزار پرس غذای گرم و 82هزار بسته سبد کالا بین نیازمندان توزیع شد .


مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه هر جایی که در کنار همه باهم باشیم کارهای بزرگ انجام می‌شود، افزود: قرارگاه محرومیت زدایی استان در سپاه تشکیل شد و اولین اقدام این قرارگاه تامین مسکن محرومان و نیازمندان است که با کار جهادی به نتیجه مطلوب دست می یابیم.

وی گفت: با هم افزایی و کمک مردم شریف استان به اهداف بلند این‌ نهاد که توانمند سازی مددجویان است ، دست خواهیم یافت.

حجت الاسلام سورتیچی ،امام جمعه سلمانشهر هم در این دیدار گفت: کمیته امداد با یکدلی در خدمت‌رسانی به نیازمندان اقدامات شایسته‌ای انجام داده است و در جلب رضایت نیازمندان می کوشد.

حجت‌الاسلام سورتیچی افزود: خدمت به محرومان یک موهبت الهی است.

وی نسبت به همکاری با کمیته اعلام آمادگی کرد .

فرماندار عباس آباد هم در این دیدار گفت: نگاه کمیته امداد فراگیر است و نسبت به خدمت‌رسانی به نیازمندان و مددجویان  همه  تلاش خود را به کار می بندند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید