امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۷
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۶۰۳۷
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام در سفر به دهلران عنوان کرد:

مسکن مهر دهلران به کمک مددجویان فاقد مسکن این شهر می آید

(یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۷

مدیرکل امداد استان ایلام با بیان اینکه مددجویان فاقد مسکن دهلران ماهیانه بیش از۵۰ میلیون تومان اجاره خانه پرداخت می‌کنند با تکمیل مسکن مهر برای این خانواده همه این مددجویان صاحب مسکن می شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، قنبر موسی نژاد در دیدار با فرماندار دهلران  گفت: در صورت آماده سازی زیرساختهای مسکن مهر دهلران مشکل مسکن مددجویان این شهر در آینده نزدیک برطرف می شود.
وی افزود: از فرمانداری دهلران و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی انتظار داریم در زمینه تسریع در آماده سازی زیرساختهای مسکن مهر مددجویان دهلران همکاری کنند تا دیگر این مددجویان اجاره پرداخت نکنند.
مدیرکل امداد استان ایلام ادامه داد: در زمینه زکات ، انتظار داریم مسئولان این شهرستان و اعضای شورای زکات بیشتر پای کار بیایند تا این فریضه جایگاه واقعی خود را در این شهرستان پیدا کند.
موسی نژاد تصریح کرد: استفاده از ظرفیت زکات دهلران تاکنون کمتر از ۱۰ درصد بوده که انتظار داریم مسئولان همکاری بیشتری در این زمینه داشته باشند.
فرماندار دهلران نیز در این دیدار گفت:کمیته امداد  با تکمیل و واگذاری تعدادی از واحدهای مسکن مهر دهلران کار بزرگ و قابل ستایشی در خصوص رفع مشکل مسکن مددجویان  شهرستان دهلران انجام داده است.
عسگری با بیان اینکه تکمیل واحد‌های مسکن مهر دهلران برای مددجویان این شهر ، رفع مشکل مسکن مددجویان دهلران را به دنبال دارد  افزود: آمادگی داریم در زمینه رفع مشکل زیرساختهای مسکن مهر دهلران در زمینه های آب،گاز و برق همکاری کنیم.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید