امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۶۰۳۶
گزارشگر : ۱۰۰
امام جمعه دهلران:

ظرفیت بزرگ زکات دهلران می تواند در راستای اشتغال زایی نیازمندان قرار گیرد

(یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۱

امام جمعه دهلران گفت: از ظرفیت بزرگ وجوهات زکات در این شهرستان می توان برای اشتغال زایی نیازمندان استفاده کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلم موسوی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد ایلام بیان کرد: درآمد خوب زکات در شهرستان دهلران این ظرفیت را ایجاد کرده است که بتوانیم از آن در راستای اشتغال زایی نیازمندان بهره گیری کنیم و ما از کمیته امداد به عنوان متولی امر زکات درخواست داریم چنین تمهیداتی را فراهم کند.
وی با عنوان اینکه خدمات کمیته امداد نقش مهمی در رفع محرومیت‌های ایلام و دهلران داشته است افزود: برنامه خوداتکایی و توانمند سازی نیازمندان از اقدامات بزرگ کمیته امداد برای نیاز مندان در این استان بوده است. 
حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: در زمینه ایجاد شغل برای مددجویان، مشاوره دادن به افراد جویای کار می تواند در زمینه استقلال معیشتی آنان و آمدن این افراد به سمت کار و تولید سرعت بیشتری ایجاد کند.
وی اضافه کرد: علی رغم اینکه دهلران ظرفیتهای بزرگی برای توسعه و آبادانی دارد و امکانات بسیار خوبی در زمینه های نفت و گاز در این شهرستان هست اما بازهم محرومیت ها در این شهرستان زیاد بوده و ما از کمیته امداد بخاطر خدمات بسیار خوبی که به نیازمندان این شهرستان ارائه می دهد تقدیر می کنیم.
موسوی با اشاره به تکمیل واحدهای مسکن مهر دهلران توسط کمیته امداد برای تحویل به نیازمندان افزود: در زمینه رفع مشکل مسکن نیازمندان دهلران اقدامات بسیار خوبی توسط کمیته امداد انجام گرفته است.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید