امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۶۰۳۱
گزارشگر : ۹۴

دومین جلسه هیئت اندیشه‌ورز کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

(یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۰

رئیس هیئت اندیشه‌ورز کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین جلسه هیئت اندیشه‌ورز جوان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قربانعلی ارجمند مشاور امور جوانان مدیرکل کمیته امداد استان و رئیس هیئت اندیشه‌ورز این نهاد در دومین جلسه این هیئت که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور اعضای ستادی و اعضای ادارات اجرایی این نهادبرگزار شد، گفت: هدف از تشکیل هیئت اندیشه‌ورز جوان استفاده از نیروی فکری جوانان مؤمن و انقلابی برای حل مشکلات پیچیده با استفاده از دانش و روش‌های نوین علمی است.
وی بابیان اینکه نگاه هیئت اندیشه‌ورز تولید فکر و اندیشه و کمک به فرایند تصمیم سازی و به‌کارگیری مؤلفه‌های مختلف برای ارائه خدمات بهتر به مخاطبین و جامعه هدف است، تصریح کرد: این هیئت مرکب از نیروهای تحصیل‌کرده در مقاطع عالی مشغول به کار در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، به‌منظور تولید فکر و نقش مشورتی جهت نیل به رسالت‌های کمیته امداد در ابعاد توانمندسازی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نقش‌آفرینی می‌کند.
ارجمند با اشاره به اینکه امروز در کمیته امداد نیازمند خلق ارزش هستیم تا با به‌کارگیری توانایی‌ها بر اساس دانایی و طراحی مدل‌های جدید و کارآمد، مدل‌های قدیمی را به مدل‌های روز تبدیل کنیم، افزود: این هیئت باید با ارائه طرح‌ها، نظرات و ایده‌های نوآورانه و خلاقانه فضا را برای توانمندسازی نیروی انسانی و جامعه هدف آماده کند.
وی تصریح کرد:. هیئت اندیشه‌ورز جوان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در قالب چهار کمیسیون تخصصی شامل کمیسیون اشتغال و کارآفرینی، اجتماعی و فرهنگی، امداد الکترونیک و چالش‌های سازمانی و گروه زنان سرپرست خانوار، آسیب‌های اجتماعی زنان، خانواده و جوانان فعالیت می‌کند.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید