امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۶۰۱۰
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

گسترش شیوه های نوین الکترونیکی وخدمات غیر حضوری درراستای پیشگیری از ویروس کرونا

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۴۸

دوازدهمین جلسه کارگروه سلامت با تاکید بر پیشگیری ومقابله با ویروس منحوس ، واطلاع رسانی مناسب به کارکنان و جامعه هدف با حضور اعضای کارگروه به ریاست مدیرکل کمیته امداد استان زنجان برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد ، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان،  با اشاره به شیوع مجدد ویروس منحوس  کرونا و افزایش انتشار آن وبه تبع آن افزایش آمار مبتلایان ، بر لزوم استفاده از ماسک ورعایت فاصله گذاری اجتماعی وعمل به شیونامه ها و دستورالعمل های بهداشتی  در بین کارکنان ،به ویژه مددجویان عزیز تحت حمایت تاکید کرد.

صفری با بیان اینکه ویروس منحوس کرونا علاوه بر اقتصاد مردم ، روح وروان آنها را نیزمورد هدف قرارداده است افزود: تا زمان کشف واکسن این ویروس باید هنر زندگی مسالمت آمیز با آن را درزندگی فردی واجتماعی نهادینه کنیم  وبا ایجاد تغییر در سبک زندگی تهدیدهای کنونی را به فرصت های بهتر به ویژه در حوزه کاری تبدیل نماییم.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اجباری شدن استفاده از ماسک در دستگاههای اجرایی ومکانهای عمومی وشلوغ گفت: در صورت عمل به توصیه های بهداشتی وبا اغنا سازی مراجعین ، جامعه هدف ومی توان به یک گفتمان مشترک برای استفاده مداوم از ماسک درراستای حفظ سلامتی وجان انسانها که به عنوان  سرمایه اجتماعی کشور محسوب می شوند دست یافت.

صفری گسترش شیوه های نوین الکترونیکی  واستفاده از خدمات غیر حضوری را عامل بسیار مهمی در راستای کاهش مراجعات اداری  ودر نتیجه پیشگیری از ویروس منحوس کرونا  در بین جامعه هدف عنوان كردوگفت:اطلاع رسانی مناسب، صحیح وبه موقع ،ارائه آموزشهای لازم ،مشاوره های روانشناسی بصورت  تلفنی  وارتقاء روحیه امید وآرامش در جامعه ونهادینه کردن همزیستی مسالمت آمیز با ویروس کوید 19 در بین مردم از راههای اثر بخش  کاهش شیوع این بیماری می  باشد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید