امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۶
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۷۶۰۰۰
گزارشگر : ۹۹

پرداخت 27 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی به مددجویان کمیته امداد استان تهران

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۶

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران از پرداخت ۲۷ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان وام کارگشایی و ودیعه مسکن به مددجویان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد هادی سیف  با بیان اینکه پرداخت وام های کارگشایی شامل جهیزیه، درمان؛ هزینه تحصیلی، بدهی های مددجویان و ودیعه مسکن است، گفت: این مبلغ  از ابتدای امسال تا ۱۰ تیرماه از طریق صندوق امداد ولایت و بانک‌های رسالت و مهر پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه از طریق صندوق امداد ولایت ۱۲۲۱ مورد وام به ارزش ۵ میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان پرداخت شده است گفت: همچنین ۲۰۰ فقره وام ودیعه مسکن به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان در اختیار مددجویان این نهاد استانی قرار گرفته است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران خاطر نشان کرد: از طریق بانک های رسالت و مهر نیز ۱۹۵۸ وام به ارزش ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و ۶میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان در قالب ۷۱۵ فقره وام ودیعه مسکن به افراد تحت پوشش پرداخت شد.

به گفته سیف، این میزان وام پرداخت شده به مددجویان نسبت به سال گذشته ۲ برابر رشد داشته است.

وی افزود: سال گذشته نیز ۶ هزار و ۷۴۱ مورد وام کارگشایی با اعتبار ۲۷ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان و ۸۶۲ مورد ودیعه مسکن به ارزش ۶ میلیارد تومان توسط صندوق امداد ولایت کمیته امداد پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران ادامه داد: با همکاری بانک‌های رسالت و مهر ۱۰ هزار و ۳۳ مورد وام کارگشایی و ۵‌ هزار و ۱۵۹ فقره ودیعه مسکن به ترتیب با ارزش ۴۹ میلیارد و ۴۲میلیاد و ۵۰۰میلیون تومان نیز سال گذشته به حساب مددجویان واریز شد.

سیف با اشاره به اینکه وام های پرداختی حدود ۱۰ تا ۱۵میلیون تومان است گفت: باز پرداخت وام توسط صندوق امداد ولایت سه ساله و بدون کارمزد و بانک‌های رسالت و مهر سه تا چهار ساله و با سود ۲ درصد است

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید