امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۹۹۳
گزارشگر : ۹۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

رشد 30 درصدی کمک‌های حامیان استان مرکزی به فرزندان ایتام و محسنین

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

طی سه ماهه اول سالجاری مبلغ چهار میلیاردو 447 میلیون تومان توسط حامیان در قالب نقد و کالا به ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی کمک شده که به نسبت مدت مشابه سال قبل 30 درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، شاپورجلالی ، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه نگاه حامیان طرح اکرام ایتام به فرزندان معنوی خود تقویت شده و میزان کمک‌های پرداختی آنها افزایش قابل توجه ای یافته است،گفت: طی سه ماهه اول سالجاری مبلغ چهار میلیاردو 447 میلیون تومان توسط حامیان در قالب نقد و کالا به ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی کمک شده که به نسبت مدت مشابه سال قبل 30 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در استان مرکزی6888 نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت هستند که به صورت ماهیانه توسط حامیان معنوی خود در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی مساعدت می شوند.

وی اضافه کرد: تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین 26 هزارو 221 نفر است که 81 درصد آن را حامیان بومی و 19 درصد از آنها را حامیان غیر بومی تشکیل می دهند.

جلالی در پایان با اشاره به اینکه سرانه کمک به فرزندان ایتام ماهیانه حداقل 339 هزارو 400 تومان و سرانه کمک به فرزندان محسنین ماهیانه حداقل164 هزارو 300 تومان است ، اظهار کرد: خیران ونیکوکاران در سراسر استان می توانند با مشارکت در این طرح خداپسندانه از فیوضات معنوی آن برخوردارشوند.

شایسته ذکر است ،متقاضیان مشارکت در این طرح می توانند با شماره 33287606 تماس بگیرند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید