امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۹۸۹
گزارشگر : ۹۸
مدیرکل کمیته امداد البرز خبر داد:

تفاهم نامه کمیته امداد امام (ره) با نیروی انتظامی البرز

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۰۵

تفاهم نامه کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز جهت مهارت آموزی سربازان وظیفه خانواده‌های تحت حمایت، با نیروی انتظامی منعقد شد.

 
به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد؛ محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز با ستاد نیروی انتظامی استان، گفت: به منظور توانمندسازی فرزندان ذکور بالای ۱۵ سال خانواده‌های تحت حمایت این نهاد تفاهم نامه مهارت آموزی سربازان وظیفه خانواده‌های تحت حمایت با ستاد نیروی انتظامی استان البرز به امضاء رسید.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی برای فرزندان مددجویان تحت حمایت افزود: بر اساس این تفاهم با پرداخت هزینه‌های این دوره‌ها توسط کمیته امداد امام (ره)، فرزندان ذکور خانواده‌های تحت حمایت می توانند پیش از خدمت سربازی، در حین خدمت و یا بعد از خدمت از این دوره‌های مهارت آموزی استفاده نمایند.
وی افزود: خانواده‌های تحت حمایت این نهاد که دارای فرزند ذکور بالای ۱۵ سال می باشند به منظور استفاده از این طرح می توانند از طریق مراجعه به سایت http://sarbazmaher.ir/ نسبت به ثبت نام در این دوره‌های مهارت آموزی اقدام نمایند.
محمدی فرد با اشاره به در نظر گرفتن مشوق هایی برای کسانی که در این دوره‌ها شرکت می کنند گفت: علاوه بر بسته‌های تشویقی اعلام شده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح مانند انتخاب سازمان و محل خدمت، بخشودگی غیبت اولیه، جذب در شرکت های صنعتی پس از پایان خدمت، صدور گواهی سابقه کار و غیره، کمیته امداد امام (ره) نیز فراخور نوع مهارت آموزی پیش از خدمت، حین خدمت و یا بعد از خدمت سربازی پیگیری افزایش حقوق سربازان متاهل، پرداخت تسهیلات کارانگیزی، پرداخت تسهیلات اشتغال، بیمه مکمل مددجویی، پرداخت کمک هزینه ازدواج، برای این عزیزان در نظر گرفته است.
 
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید