امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۵۹۸۷
گزارشگر : ۸۴
تفاهم نامه همکاری بین بسیج سازندگی، مهندسی و کمیته امداد:

اجرای هزار پنل خورشیدی در استان سمنان

(شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۱۹

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه ۲۰.۲درصد جمعیت استان ساکن مناطق روستایی هستند تصریح کرد: اما با این وجود ببش  از ۵ درصد اعتبارات اشتغال به حوزه مناطق محروم اختصاص یافته است.
وی تصریح کرد:در قالب تفاهم نامه همکاری بین بسیج سازندگی، مهندسی و کمیته امداد اجرای هزار پنل خورشیدی ویژه مددجویان و افراد جویای شغل استان سمنان اجرا می شود
خدابنده با بیان اینکه مشکلی در تامین اعتبار اجرای این تفاهم نامه وجود ندارد تصریح کرد: در تفاهم نامه ایجاد ۶۰۰ نیروگاه خورشیدی در دستور کار است اما اجرای هزار طرح هدفگذاری شده است.
وی مزیت های طرح پنل خورشیدی را داشتن درآمد ماهانه حاصل از فروش برق ، آفتابی بودن بیش از ۳۰۰ روز استان و عدم شکست طرح به دلیل کم ریسک بودن برشمرد و گفت: بعد از خرید و نصب پنل های خورشیدی ، نصب سازه و پایه ها وکانورتر توسط شرکت طرف قرار داد برق تولیدی وارد مدار و درآمد فروش حاصل از آن قسمتی برای اقساط و بقیه برای مددجویان است .
علیرضا خدابنده معاون اشتغال و خوکفایی کمیته امداد استان سمنان: تفاهم نامه مشترک برای اجرای پنل خورشیدی فی مابین کمیته امداد، بسیج سازندگی و بسیج مهندسی منعقد شده است.
 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان گفت: ۲۲۰۰ طرح اشتغال برای مددجویان در سال گذشته اجرایی شده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید