امروز چهارشنبه ,۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۲
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۵۹۷۶
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد:

افتتاح 40 واحد مسکونی ایتام در مهریز/ رونمایی از طرح «هر شهید، حامی یک یتیم» در استان یزد

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۲۰:۰۲

40 واحد مسکونی ایتام به‌صورت هم‌زمان با حضور رئیس کمیته امداد در شهرستان مهریز استان یزد افتتاح و به خانواده‌های تحت حمایت تحویل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در ادامه سفر به استان یزد ضمن بازدید از منازل تعدادی از مددجویان تحت حمایت شهرستان یزد و مهریز در مراسم افتتاحیه 40 واحد مسکونی ایتام حضور پیدا کرد.

 

 رئیس کمیته امداد همچنین از تعدادی از طرح‌های موفق اشتغال مددجویی شامل نهالستان پسته و کارگاه تولید لامپ‌های ال ای دی در شهرستان‌های یزد و مهریز بازدید کرد.

 

رونمایی از طرح "هر شهید، حامی یک یتیم" در استان یزد

طرح هر "شهید، حامی یک یتیم" با حضور رئیس کمیته امداد در کنار تربت پاک سومین شهید محراب حضرت آیت‌الله صدوقی (ره) رونمایی شد.

سید مرتضی بختیاری در آیین رونمایی از طرح هر شهید، حامی یک یتیم گفت: وحدت، هماهنگی و همدلی به معنای واقعی کلمه در استان یزد وجود دارد، این طرح حرکت ارزشمندی است و ایتام را به اندیشه نورانی شهدا پیوند می‌دهد، امیدواریم حامیان در استان شهیدپرور یزد به ازای هر شهید 10 یتیم را حمایت کنند.

وی ادامه داد: این طرح ابتکاری و پیوند ایتام و شهدا دارای ویژگی‌های مختلفی است که مهم‌ترین آن زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا است.

رئیس کمیته امداد با تأکید بر اینکه ایتام باید با حرمت و تکریم بزرگ شوند، گفت: در بین عائله خداوند، ایتام در اولویت قرار دارند، حامیان نیکوکاری هستند که فرزند یتیمی را با حمایت خود بزرگ کرده‌اند و این فرزند یتیم بااینکه به درجه دکترا رسیده ولی حاضر نیست حامی خود را رها کند و به او به‌عنوان یک حامی معنوی دل‌بستگی پیداکرده است.

وی در ادامه یادآور شد: حامیان می‌توانند با مراجعه به سامانه الکترونیکی ekram.emdad.ir یتیم موردنظر خود را انتخاب کنند و از مبلغ و زمان واریز کمک خود اطلاعات دقیق پیدا کنند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید