امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۸:۰۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۵۹۷۴
گزارشگر : ۷۸

جلسه بررسی راهکارهای اجرایی کردن تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد،سپاه و استانداری خراسان شمالی

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۸:۰۰

نشست مشترک کمیته امداد خراسان شمالی با سپاه جوادالائمه (ع) این استان به منظور بررسی راهکارهای ادامه همکاری فی ما بین این دستگاه ها برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، این جلسه که در ادامه انعقاد تفاهم نامه میان کمیته امداد،سپاه و استانداری استان برگزار شد، به بررسی مفاد و موضوعات تفاهم نامه و رایزنی در خصوص موضوعات درج شده در متن تفاهم نامه اختصاص داشت.
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی در این جلسه به بیان اهداف پیش روی این تفاهم نامه اشاره کرد و مفاد این تفاهم نامه را در بخش های  تامین مسکن،اشتغال و جهیزیه محرومان عنوان کرد.
مجید الهی راد یکی از مفاد پیش بینی شده در این تفاهم نامه را احداث مسکن برای محرومین عنوان کرد و گفت: تهیه وسایل و امکانات زندگی  نیز یکی دیگر اقدامات مطروحه در این تفاهم نامه است.
وی به همکاری فی مابین سه دستگاه درجهت افزایش دستاوردها تاکید کرد و تامین زمین برای احداث مسکن مناسب را یکی از مشکلات پیش رو برشمرد و افزود: مشارکت دستگاه های ذی ربط برای حل این مشکل ضروری است.
  وی همچنین اجرای طرح پنل های خورشیدی را از جمله اقدامات در جهت توانمند سازی اقتصادی محرومین عنوان و  تصریح کرد: طی این تفاهم نامه برای هزار نفر از نیازمندان طرح پنل های خورشیدی اجرا می شود.
 مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با بیان اینکه هم اکنون هزار خانواده مستعد در این زمینه شناسایی شده اند.
وی اهدای هزار و500 سری جهیزیه ،کمک به لوله کشی گاز دو هزار خانوار و اجرای دو هزار مورد مشاغل خرد و خانگی برای زنان سرپرست خانوار در مناطق  ضریب محرومیت 6 و7 را از دیگر مفاد پیش بینی شده در این تفاهم نامه عنوان کرد.
 
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید