امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۹۶۵
گزارشگر : ۸۵
خدمات کمیته امداد با پیوست فرهنگی ارایه می شود؛

ارائه برنامه های قرآنی به بیش از 27 هزار مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۴

معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در سال گذشته 27 هزار و 982 مددجوی تحت حمایت این نهاد از برنامه های قرآنی بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی امداد، محمد افشارنیا با عنوان اینکه تاکید این نهاد بر داشتن پیوست فرهنگی در فعالیت ها است ادامه داد: این نهاد فعالیت های قرآنی را با هدف فراهم کردن زمینه ارتباط گروه های مختلف مددجویان با قرآن کریم، ارتقای عزت نفس، افزایش امید به زندگی و جاری شدن مفاهیم متعالی قرآن کریم در ابعاد فکری و روحی مددجویان ارائه می کند.
وی اظهار کرد: برنامه های قرآنی در بخش های مختلف مسابقات و حضور در برنامه های حفظ، قرائت، روانخوانی و مفاهیم قرآن کریم، تدبر در نهج البلاغه و صحیفه سجادیه و احکام است تا با انجام این برنامه ها بتوانیم مروج فرهنگ قرآنی و توسعه فضایل اخلاقی باشیم.
افشار نیا با بیان اینکه ارائه خدمات در بخش فرهنگی کمیته امداد در طی سال استمرار دارد و برنامه آن بر پایه خانواده محوری، زندگی ایرانی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده است، گفت: مخاطبین دوره های آموزشی مددجویی شامل زنان سرپرست خانوار، زنان و دختران بازمانده از تحصیل، دانش آموزان، همسران جوان، مستعدین اشتغال و خودکفایی و دانشجویان تحت حمایت است.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: در برگزاری دوره های آموزشی قرآنی کریم از اساتید و مربیان خبره با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استفاده شده است.

انتهای پیام 

 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید