امروز چهارشنبه ,۱۵ اَمرداد ۱۳۹۹
چهارشنبه / ۱۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۵۹۶۱
گزارشگر : ۸۰
دادستان قزوین:

کمک های کمیته امداد به نیازمندان در کاهش جرائم موثر است

(چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۲

دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: کمک های کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیازمندان در کاهش و پیشگری از جرائم موثر است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد قاسمی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در جهت خدمت رسانی به نیازمندان قدم برمی دارد ولی این تلاش ها تنها برای محرمان اثرگذار نیست بلکه جامعه از این خدمات بهره ند می شود.

وی ادامه داد: کمک های کمیته امداد امام خمینی (ره) به نیازمندان در کاهش و پیشگری از جرائم موثر است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: هیچ کسی مجروم به دنیا نیامده است بلکه شرایط افراد را به سمت مسائل مختلف سوق می دهد از این رو در صورت تأمین نیازهای اولیه ، بستر رشد مثبت برای افراد حاصل می شود.

وی افزود: از همین روست که کمک های کمیته امداد امام (ره) به کاهش بستر جرم کمک می کند بنابراین لازم است اهمیت اقدامات نیکوکاری در این نهاد مورد توجه باشد.

در ابتدای این دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: کمیته امداد امام (ره) در راستای خدمت رسانی، برنامه های مستمر و مختلفی را در دست اجرا دارد.

مهرعلی حق گویان عنوان کرد: کار خدمت رسانی به محرومان در کمیته امداد تعطیل بردار نیست و همواره و در مناسبت های مختلف در جریان است تا بتوانیم کار خدمت رسانی را بیش از پیش در جامعه به هدف محرومیت زدایی نزدیک تر کنیم.

وی تصریح کرد: در رزمایش همدلی برای "ایران همدل" گام خدمتی منبعث از اشاره مقام معظم رهبری برای خدمت به نیازمندان بود که این حرکت در استان قزوین با کمک بیش از 11 میلیارد تومانی مردم همراه بود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: امروز در کنار خدمت رسانی به نیازمندان تلاش می کنیم تا فضای انفاق و نیکوکاری در جامعه نهادینه شود.

در ادامه لوح تقدیر جناب آقای بختیاری، ریاست کمیته امداد به دادستان قزوین به جهت همراهی، همکاری و هم افزایی در جهت خدمت به نیازمندان به محمد قاسمی تقدیم شد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید