امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
پنج شنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۵
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۵۹۴۳
گزارشگر : ۹۷
مشاور امور جوانان کمیته امداد در جمع مددجویان نخبه یزدی:

کمیته امداد نگاه بنیادی به نخبگان تحت حمایت دارد

(پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۵

مشاور امور جوانان کمیته امداد گفت: کمیته امداد نگاه بنیادی به امور جوانان به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان نخبه تحت حمایت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید طاهری جبلی، مشاور امور جوانان کمیته امداد در جمع نخبگان منتخب تحت حمایت کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد نگاه بنیادی به امور جوانان به‌ویژه دانش آموزان و دانشجویان نخبه تحت حمایت دارد.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب، بیان کرد: توجه ویژه به جوان مؤمن و انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب مورد تأکید قرارگرفته شده است و امر رهبری در این خصوص امری مولوی است و ضرورت دارد اهتمام و سرمایه‌گذاری نسبت به جوانان به‌ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد صورت پذیرد.

مشاور امور جوانان کمیته امداد در ادامه در جلسه پرسش و پاسخ به سؤالات نخبگان در تمامی زمینه‌ها و ابعاد پاسخ داد.

طاهری جبلی سپس در نشست‌های جداگانه با هیئت اندیشه‌ورزان جوان کمیته امداد استان یزد و همچنین مسئولان و فعالان فرهنگی استان از ادارات مختلف همچون سازمان تبلیغات اسلامی، شبکه فعالان ازدواج (شفا)، ستاد اقامه نماز، اداره اوقاف و امور خیریه و اداره کل ورزش و امور جوانان استان یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.

مشاور امور جوانان کمیته امداد در ادامه سفر به استان یزد با حضور در منزل تعدادی از نخبگان تحت حمایت این نهاد در شهرستان یزد از نزدیک با مسائل و مشکلات آنان آشنا شد.

هم اکنون حدود 100 دانش آموز، دانشجو و طلبه نخبه تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید