امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۴
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۷۵۹۴۲
گزارشگر : ۹۴

سرپرست معاونت اداری و مالی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

(سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹) ۱۱:۳۴

طی حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد سرپرست معاونت اداری و مالی این نهاد منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی غلامرضا علی پور کشکولی را به‌عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی کمیته امداد استان منصوب و از زحمات سیدصابر عابدی معاون پیشین اداری و مالی این نهاد تقدیر شد.
در حکم مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خطاب به غلامرضا علی پور کشکولی آمده است:
با توجه به کسب تجربیات مفید در مسئولیت‌های قبلی و همچنین تعهد و تخصص جنابعالی، طی این حکم به‌عنوان (سرپرست معاونت اداری و مالی) اداره کل استان منصوب می‌شوید.
 احصاء و دسته‌بندی نیازهای مالی و ارتباط مستمر درون و برون‌سازمانی، بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی و طلب مشارکت تمامی کارکنان حوزه ذی‌ربط در استان و شهرستان‌ها و ارتقاء عملکرد نیروی انسانی که بزرگ‌ترین سرمایه‌های این نهاد هستند، صیانت از بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری و غیرضروری، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، تقویت ظرفیت خیرین با تعامل  و هماهنگی با معاون محترم اداری و مالی مرکز مورد انتظار است.
 امید است با اتکال به حضرت حق و عنایات امام عصر(عج) و تحت لوای ولایت امر و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله‌العالی موفق باشید
شایسته ذکر است؛ غلامرضا علی پور کشکولی پیش‌ازاین به‌عنوان رئیس شعبه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد مشغول فعالیت بود و سیدصابر عابدی جانشین وی در این سمت شد.
انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید