امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۹۲۹
گزارشگر : ۸۵

220 شغل توسط کمیته امداد جوین راه اندازی شد

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۳۰

رئیس کمیته امداد جوین گفت: در سال گذشته کمیته امداد با پرداخت تسهیلات به 220 خانواده زمینه اشتغالزایی آنها را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، جواد جغتایی افزود: برای راه اندازی این مشاغل 9 میلیارد و 700 میلیون تومان از منابع داخلی این نهاد و بانکها به صورت قرض الحسنه پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه خوشبختانه در سال 98 نسبت به سال 97 شاهد افزایش  اشتغالزایی بوده ایم، ادامه داد: میزان اشتغال ایجاد شده در سال98 نسبت به 97، 342 درصد رشد داشته است.
جغتایی اظهار کرد: تسهیلات اعطا شده به مجریان طرح های اشتغال در سال 98 به بخش های کشاورزی، دامپروری، خدمات و مشاغل خانگی پرداخت شده است.

وی اعلام کرد: برنامه ریزی شده است تا با تخصیص 8 میلیارد و 500 میلیون  تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد و بانکها 204 مورد شغل ایجاد شود که این امر با همکاری بانکها و دستگاه های مرتبط شدنی است.
رئیس کمیته امداد جوین گفت: این اداره در صورت پرداخت تسهیلات به مجریان، توسط ناظران و کارشناسان واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هر 3 ماه یکبارو به مدت 5 سال طرحهای اشتغال مورد بازدید قرار می گیرد تا بدون هیچ مشکلی خانواده های مجری طرح  به توانمندی وخودکفایی برسند.
شایسته ذکر است: اکنون کمیته امداد جوین از ۷ هزار نفر در قالب ۳۸۰۰ خانوار حمایت می کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید