امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۸
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۷۵۹۲۸
گزارشگر : ۱۰۱
باهدف ارائه خدمت بهتر به نیازمندان کردستانی:

تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد و مجمع خیرین منعقد می‌گردد

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۱۸

تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد استان کردستان و مجمع خیرین باهدف هم‌افزایی و همکاری مشترک برای ارائه خدمت به نیازمندان منعقد می‌گردد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد رسول شیخی زاده، مدیر کل کمیته امداد استان کردستان صبح امروز در جلسه با مجمع خیرین این استان  بابیان اینکه اولین رسالت کمیته امداد شناسایی خانواده‌های ضعیف و نیازمند در سطح جامعه است، عنوان کرد: هم‌اکنون در سطح استان کردستان 72 هزار خانوار و به تعداد حدود 150 هزار نفر نیازمند شناسایی و از خدمات این نهاد بهره‌مند هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه بسیاری از نیازمندان از طریق کمیته امداد و همچنین مؤسسات خیریه نیز تحت پوشش هستند به دنبال این هستیم که باهم افزایی و همکاری کمیته امداد و مجمع خیرین در جهت ارائه خدمات مشترک به این افراد کمک کنیم.

شیخی زاده گفت: این کار نیازمند تدوین یک تفاهم‌نامه مشترک بین کمیته امداد و مجمع خیرین و مؤسسات زیرمجموعه است که در آینده نزدیک  این کار صورت می گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سه بحث اشتغال، مسکن و ازدواج جزو دغدغه‌ها و مسائل مهم نیازمندان است تلاش می‌کنیم از طریق هم‌افزایی با مجمع خیرین در جهت رفع این مشکلات اساسی نیازمندان قدم برداریم.

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد هم‌اکنون در 29 سرفصل کاری و حدود 120 نوع خدمت در بخش‌های مختلف دریافت می‌کنند.

وی افزود: ما در کمیته امداد آمادگی داریم از هر نوع پیشنهاد، ایده و هم‌فکری که در جهت ارائه خدمت بهتر به نیازمندان کمک کند استقبال کنیم.

انتهای پیام/

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید