امروز دوشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۰
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۷۵۹۲۰
گزارشگر : ۹۶
مدیر کل کمیته امداد استان همدان:

حامیان همدانی 7.6 میلیارد تومان به ایتام و محسنین کمک کردند

(دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۴۰

مدیر کل کمیته امداد استان همدان گفت: در سه‌ ماهه امسال حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هفت میلیارد و 643 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با 32 درصد افزایش‌ همراه بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان همدان در مورد کمک‌های حامیان به فرزندان ایتام و محسنین در بهار امسال اظهار داشت: حامیان 7 میلیارد و 643 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود تحت عنوان طرح اکرام ایتام و محسنین پرداخت کرده‌اند.

وی افزود: در طرح اکرام ایتام، حامیان سه میلیارد و 590 میلیون تومان و در طرح محسنین چهار میلیارد و 53 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند. 

مدیر کل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه امسال و به ویژه در طول ماه مبارک رمضان 4396 حامی به جمع حامیان نیکوکار استان افزوده‌شده است، ادامه داد: در حال حاضر 43 هزار و 840 حامی از 3455 فرزند یتیم و 3326 فرزند محسنین حمایت می‌کنند.

ترکمانه بیان کرد: سرانه کمک به فرزندان 376 هزار تومان در هر ماه است که به ‌صورت مستقیم به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود. 

وی با اشاره به اینکه در سه‌ماهه سال گذشته حامیان 5 میلیارد و 806 میلیون تومان به فرزندان ایتام و محسنین خود کمک کردند، عنوان کرد: امسال کمک‌های حامیان نسبت به سه‌ماهه سال گذشته 32 درصد افزایش‌یافته است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید