امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۵۳
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۵۹۰۴
گزارشگر : ۹۸

جشنواره "ترنج" فرصتی برای شناسایی استعداد جوانان البرزی

(یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۵۳

در جشنواره "ترنج" به شناسایی و پرورش استعدادهای نوجوانان و جوانان استان در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی، فنی و علمی پرداخته می شود.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به برگزاری جشنواره ساماندهی استعداد جوانان البرز به نام "جشنواره ترنج" گفت: مرکز نیکوکاری مجمع جوانان البرز با همکاری دستگاه های اجرایی و از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام به برگزاری این جشنواره نموده است.
وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره، غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه استان در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی، فنی و علمی می باشد. بخشی از جامعه هدف این جشنواره مددجویان مورد حمایت این نهاد است که به شکل گسترده نسبت به اطلاع رسانی این عزیزان اقدام شده است.
محمدی فرد با بیان شرایط خاص جامعه با شیوع ویروس منحوس کرونا عنوان کرد: به دلیل اهمیت سلامت افراد جامعه و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا این جشنواره به صورت مجازی و اختتامیه آن نیز پس از اخذ مجوزهای لازم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.
وی با اشاره به گام‌های بعدی این جشنواره افزود: پس از برگزاری جشنواره و شناسایی استعدادهای مددجویان مورد حمایت این نهاد، دوره‌های آموزشی جهت پرورش این استعدادها برگزار و نسبت به توانمندسازی آنان از طریق این برنامه‌ها اقدام خواهد شد.
ضمنا گروه سنی ۱۲ تا ۳۵ سال می توانند جهت شرکت در این جشنواره آثار خود را به صورت یک ویدیوی سه دقیقه ای به دبیرخانه جشنواره ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02632209285 تماس حاصل نمایند.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید