امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۳
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۸۹۴
گزارشگر : ۹۰
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی:

مددجویان نخبه در حوزه‌های دانش بنیان در صندوق نوید ثبت نام کنند

(یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۳

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: صندوق نوید کمیته امداد برای حمایت از طرح‌های نوین و دانش بنیان مشغول فعالیت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مشهدی با بیان اینکه حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان و مشاغل مرتبط با آن از اولویت‌های حوزه ‌اشتغال کمیته امداد است، گفت: برخی از مددجویان تحت حمایت در بخش دانش بنیان مستعد هستند و صندوق نوید کمیته امداد با هدف حمایت از این افراد ایجاد شده است.

وی با ‌اشاره به راه‌اندازی مدیریت توسعه مشاغل نوین، نوآورانه و دانش‌بنیان در معاونت‌اشتغال کمیته امداد، گفت: در این بخش کارهای مختلفی برای پشتیبانی طرح‌های دانش‌بنیان و ایده‌های خلاق انجام می‌شود که یکی از مهم‌ترین اقدامات در این راستا، راه‌اندازی صندوق «حمایت از طرح‌های نوین و دانش‌بنیان» تحت عنوان «صندوق نوید» است.

وی افزود: افرادی که ایده‌های نوآورانه دارند، می‌توانند ایده‌های خود را در صندوق نوید به آدرس navidfund.com ثبت و از حمایت‌های آن بهره‌مند شوند.

مشهدی در پایان اظهار کرد: صندوق نوید با هدف حمایت از ایده‌های متخصصان، کارآفرینان و نخبگان، با تأکید بر مددجویان مورد حمایت کمیته امداد به صورت مشترک با مؤسسه دانش‌بنیان برکت ایجاد شده و پس از بررسی و هدایت طرح‌ها، قرارداد سرمایه‌گذاری بر روی طرح را منعقد می‌کند.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید