امروز شنبه ,۱۸ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۱
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۷۵۸۶۱
گزارشگر : ۹۰
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی :

خدمت در کمیته امداد ، خدمت به بهترین بندگان خداست

(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۰:۰۱

همایش یک روزه تبیین برنامه‌های اشتغال معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی با حضور نماینده معاونت اشتغال کمیته امداد کشور در سالن آیت الله اراکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی در این همایش با بیان اینکه خدمت در کمیته امداد ، خدمت به بهترین بندگان خداست ، گفت: این خدمت همراه با حفظ عزت و کرامت مددجویان افتخاری برای همه امدادگران کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه تفاوت ایجاد اشتغال در کمیته امداد با سایر بخش‌ها در این است که ایجاد اشتغال به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خلاصه نمی شود، افزود: هدف ایجاد اشتغال پایدار است و امداگران این نهاد قبل از اجرای طرح اشتغال ، حین اجرا و بعد از اجرای طرح ها در کنار خانواده‌ها هستند و با ارائه مشاوره ، نظارت‌های کیفی شغلی و کمک به فروش محصولات از انحراف سرمایه خانواده ها جلوگیری می شود.

وی در ادامه اظهار کرد: ایجاد 5200 فرصت شغلی ،توجه بیشتر به اجرای طرح‌های اشتغال دانش بنیان، جذب سهمیه صندوق ضمانت سرمایه زنان سرپرست خانوار ، کاریابی و راهبری شغلی از برنامه های کمیته امداد استان مرکزی در حوزه اشتغال است.

مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه برنامه‌های حمایتی کمیته امداد برای تمامی خانواده‌های مستعد توانمندی تحت حمایت در سراسر استان زماندار است، گفت: این خانواده‌ها باید با شرکت در دوره‌های آموزشی ، کسب مهارت و بهره گیری ازبرنامه‌های توانمندی کمیته امداد به خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی خارج شود.

شایسته ذکر است ، بیان الزامات اشتغال کمیته امداد کشور در سال جاری توسط مهندس نجف طرقی نماینده معاونت اشتغال کمیته امداد کشور، پخش پیام ویدئویی دکتر عبدالملکی معاونت اشتغال و خودکفایی کشور، برگزاری دوره های آموزشی و آزمون تخصصی و برای کارشناسان حوزه اشتغال و توزیع پرسشنامه‌های نیاز سنجی از برنامه‌های این همایش یک روزه بوده است.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید