امروز سه شنبه ,۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹
شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۰۶:۳۹
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۵۸۵۶
گزارشگر : ۸۴
در سه ماهه نخست سال جاری محقق شد

ارائه ۵۵۰ خدمت مشاوره به مددجویان کمیته امداد استان سمنان

(شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹) ۰۶:۳۹

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت:در سه ماه سال جاری ۵۵۰ مورد خدمات مشاوره و راهنمایی فردی به مددجویان تحت حمایت ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان‌سمنان با تأکید بر اینکه مشاوره نقش مؤثری در تقویت عزت‌نفس، مناعت طبع و خودباوری مددجویان دارد گفت: ۵۵۰ خدمت مشاوره به مددجویان کمیته امداد استان سمنان ارائه شده است.
وی با بیان اینکه مشاوره در زمان مناسب می‌تواند به کاهش ناهنجاری‌ها و اختلالات روحی، روانی، عاطفی و اجتماعی خانوارها کمک ‌کند، بیان کرد: اهم موضوعات مطرح شده مشاوره تلفنی شامل فرزند پروری، ارتباطات بین فردی، مسائل و مشکلات خانوادگی بوده است.
تقوی با عنوان اینکه مشاوره‌ها در بخش های خانواده، ازدواج، اشتغال، تحصیلی ، روان‌شناختی و تربیتی ارائه می شود، اظهار کرد: یکی از وظایف مشاوران کمیته امداد راهنمایی و هدایت مددجویانی است که در شرایط اختلالات روحی، روانی، عاطفی و اجتماعی قرارگرفته‌اند و با بهره‌گیری از مشاوره‌ها راه‌حلی برای برون رفت از مشکل خود پیدا می‌کنند و مددجویانی که دارای موارد حاد و ویژه هستند هم به مراکز درمانی طرف قرارداد با این نهاد معرفی می‌شوند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان از ِ لغو برگزاری مشاوره های گروهی خبر داد و گفت: با توجه به شزوع گروع و اجتماع بیشتر مشاوره ها تلفنی بوده است.
 
انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید