امروز سه شنبه ,۲۱ اَمرداد ۱۳۹۹
جمعه / ۱۳ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۰۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۵۸۵۴
گزارشگر : ۷۷
به همت خیران و کمیته‌امداد‌اصفهان انجام شد؛

میهمانی ایتام اصفهانی بر سفره کرم رضوی

(جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۰۷

کمیته امداد استان اصفهان به همکاری خیران و نیکوکاران،ایتام اصفهانی را در صبح روز میلاد با سعادت امام رضا (ع) میهمان سفره کرم رضوی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان صبح امروز در مراسم جشن میلاد امام رضا (ع) که به همت کمیته امداد منطقه چهار اصفهان و با همکاری نیکوکاران، خیران و خادمیاران آستان مقدس رضوی برپا شده بود با اشاره به سیره عملی اهل بیت عصمت و طهارت، یتیم نوازی و کمک به نیازمندان را سرمشق نیکوی مومنان و شیعیان توصیف کرد و گفت: در جامعه اسلامی هیچ فردی نسبت به سرنوشت دیگران به ویژه ایتام و نیازمندان بی تفاوت نخواهد بود.

زارع گردآوری و توزیع بسته های معیشتی به مناسبت های مختلف را یکی از برنامه های کمیته امداد استان عنوان کرد و گفت: در دهه کرامت و به ویژه در سالروز میلاد با شکوه امام مهربانی ها نیز بسته های معیشتی شامل اقلام اساسی نظیر برنج، مرغ، گوشت، حبوبات و لبنیات با همکاری خیران، نیکوکاران و حامیان ایتام و فرزندان محسنین تهیه شده و در حال توزیع است.

وی با اشاره به فعالیت ها و خدمات کمیته امداد منطقه چهار اصفهان، گفت: 200 بسته غذایی با ارزشی بیش از 350 هزار تومان به همراه بسته های متبرک شیرینی، امروز در میان ایتام تحت حمایت مناطق شرقی شهر اصفهان توزیع خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه شرایط اقتصادی جامعه برای نیازمندان و اقشار کم درآمد و آسیب پذیر، شرایط سختی است، یادآور شد: تمام توان و امکانات این نهاد برای کمک به این خانوارها بسیج شده است و با کمک مردم نیکوکار و خیران اصفهانی در حال کمک رسانی به این عزیزان هستیم.

وی با دعوت از عموم مردم مومن و فهیم استان برای مشارکت در طرح های حمایتی این نهاد، گفت: روش های الکترونیکی و غیرحضوری در شرایط شیوع ویروس کرونا بهترین گزینه برای این منظور است و همشهریان عزیز می توانند با شماره گیری کد دستوری #031*8877* ، مراجعه به پایگاه های اینترنتی emdad.ir ، ekram.emdad.ir و hamsofreh.ir  در این جریان مداوم نیکوکاری و خیررسانی سهیم شوند.

انتهای پیام/

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید